Karel Kőszegi nově jednatelem v českém CEMEXu

Karel Kőszegi nově jednatelem v českém CEMEXu

Jednatelem společností CEMEX Czech Republic s.r.o. a ecorec Česko s.r.o. se stal Karel Köszegi, ředitel strategického plánování. V CEMEXu působí od roku 2010. Zkušenosti nasbíral ve Skupině ČEZ, kde jako expatriot působil v Bosně a Hercegovině, Rumunsku a Turecku, v CEMEXu pak projektově řídil akvizici a integraci HOLCIMu Česko.

Karel Köszegi (37) v CEMEXu zodpovídá za plánování a forecasting, procurement, vyhodnocování a realizaci strategických investic v ČR a na Slovensku. Karel Köszegi je absolventem Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, titul MBA získal v oboru marketing a finance na DePaul University of Chicago. K jeho zálibám patří cestování, golf a notafilie.

O CEMEXu

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. Po sloučení se společností  Holcim provozuje CEMEX v Česku 74 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. Společnost ecorec Česko patří do skupiny CEMEX a zabývá se přípravou alternativních paliv z tříděného odpadu pro prachovickou cementárnu. CEMEX v České republice zaměstnává více než 900 zaměstnanců a je držitelem ocenění ve studii o nejlepšího zaměstnavatele – Best Employers Česká republika 2014. CEMEX je držitelem certifikátů OHSAS 18001, EMS 14001 a ISO 9001, které potvrzují nadstandardní kvalitu produktů a poskytovaných služeb.

CEMEX disponuje moderními výzkumnými a diagnostickými laboratořemi betonu a kameniva. Aktivní spoluprací s  vývojovými středisky přináší do výroby nejmodernější poznatky a technologie. CEMEX má bohaté zkušenosti s poskytováním inovativních stavebních řešení, zvyšováním efektivity a podporou udržitelného rozvoje. CEMEX se zavázal ke splnění cílů biologické rozmanitosti, které definuje iniciativa Building Biodiversity.

Více informací o CEMEXu lze nalézt na internetové adrese: www.cemex.cz