Ve druhé etapě přibude Modrý a Žlutý dům

Bytový projekt Barevné Letňany, který společnost Trigema a.s. realizuje v ulici Chlebovická v deváté, respektive osmnácté městské části Prahy, je důkazem, že neopadá zájem o nižší střední cenový segment. Poté, co společnost vyprodala během devíti měsíců 90 % jednotek v první etapě, v Červeném domě, jenž je před dokončením hrubé stavby, zahájila prodej dalších dvou objektů. Modrý a Žlutý dům s celkem 165 byty vyrůstají stejně jako první rezidenční objekt na půli cesty mezi novou stanicí metra trasy C Letňany a stejnojmenným, oblíbeným obchodním centrem. Developer Trigema pokračuje v úspěšné kombinaci příjemné architektury a dispozic s cenou kolem 47 000 korun za čtvereční metr.

Zájemcům o bydlení v Barevných Letňanech se nabízejí nadstandardní podmínky při financování koupě nemovitosti. Díky serióznímu renomé společnosti Trigema u bank a hypotečních ústavů mohou zákazníci splatit při podpisu smlouvy o budoucí smlouvě kupní pouhých 15 % z ceny, a to i při využití hypotéky. Zbylou částku má klient možnost uhradit z vlastních zdrojů či z úvěru anebo hypotéky před dokončením projektu.

„S každým novým klientem se potvrzuje, že Letňany jsou ideálním místem pro mladé páry i rodiny. Náš projekt urbanisticky doplňuje stávající výstavbu, přičemž pamatuje na množství zeleně a míst pro relaxaci dospělých i aktivity dětí. Těch totiž bude v Barevných Letňanech skutečně dost,“ říká Marcel Soural, generální ředitel společnosti Trigema.

Z údajů společnosti Trigema Real s.r.o., která se výhradně stará o realitní služby developera, vyplývá, že kupující stále v neztenčené míře využívají hypoték a úvěrů, přestože některé finanční produkty jsou objektivně dražší a hůře dostupnější než před rokem. Díky silné pozici Trigemy a.s. na trhu mají její zákazníci možnost dosáhnout na lepší úročení a mnohem výhodnější podmínky při financování. „Podle našich zkušeností z doposud prodaných šesti stovek bytových jednotek jsme nezaznamenali ani jeden případ klienta, který by nebyl schopen dostát závazkům vůči bance se splácením hypotečního úvěru, či ze stejného důvodu by byl nucen bytovou jednotku prodat,“ konstatuje Martin Malínský, výkonný ředitel Trigema Real s.r.o.

Jednotlivé objekty projektu Barevné Letňany jsou esteticky sladěny formováním fasád a celkových hmot. Barevné řešení pak přispívá k jednoznačnému odlišení hmot v kontextu celku. Společně s  dvorním architektem Danielem Smitkou klade Trigema důraz také na promyšlené dispozice i nastavený standard. V první fázi bylo velmi málo klientských změn, což je výsledkem dlouholeté zkušenosti developera s potřebami rezidentů.

Ke standardu náleží vnitřní dveře o výšce 2,1 m, velkoformátové obklady koupelny i WC anebo datové rozvody v domě s možností napojení domácnosti na vysokorychlostní internet a digitální televizi. Ke každé ze 165 jednotek v Modrém a Žlutém domě dále náleží garážové stání a sklepní kóje. Noví obyvatelé ocení samozamykací systém domovních dveří, automatická garážová vrata, kvalitní okna, moderní výtahy, použití přírodních materiálů při výstavbě anebo bezúdržbové povrchy klempířských a zámečnických prvků na fasádách. Většina bytů je pak vybavena terasou, lodžií nebo balkonem.

  

Zdroj: Trigema a.s.