Projekt Terronic II. – byty v budově C1 předány majitelům

Projekt Terronic II. - byty v budově C1 předány majitelům

Developerská společnost EUBE, zaměřující se na mimopražskou bytovou výstavbu, zkolaudovala svůj další objekt. Jedná se o bytový dům C1 v projektu Terronic II. v Hradci Králové.

Projekt Terronic II. je součástí rozsáhlého rezidenčního developmentu, který společnost EUBE realizuje v Hradci Králové v městské části Třebeš. Bytový dům C1 má celkem 25 bytových jednotek v 5 nadzemních podlažích. Byty jsou dispozičně dobře řešené a jsou ve velikostech 1+kk až 5+kk. Každý byt má svůj balkon či terasu, byty v přízemí mají vlastní předzahrádku.

V současné době jsou téměř všechny byty v objektu C1 předány novým majitelům, a ti je začínají postupně zabydlovat. Noví obyvatelé se tak připojí ke stávajícím, kteří zakoupili byty postavené v první fázi projektu. Během této první fáze – projekt Terronic I. – byly postaveny 2 bytové domy s celkem 66 bytovými jednotkami.

Bytová výstavba projektu Terronic dále pokračuje. Dalibor Šubrt, regionální ředitel společnosti EUBE, uvádí: „V rámci projektu Terronic II. jsou budovány další 2 objekty – bytové domy F1 a G1, které již v létě tohoto roku nabídnou dalších 42 bytů. Plánujeme i další fáze projektu. Celkem by v lokalitě Třebeš mělo vzniknout přes 250 nových bytů.“ Městská část se probíhající bytovou výstavbou velmi rychle rozvíjí a vzniká zde významné městské rezidenční centrum.

Zdroj: Crest Communications