Osobní realitní makléř nepracuje pro realitku, ale pro vás!

Osobní realitní makléř nepracuje pro realitku, ale pro vás!

 Hledáte ideální bydlení? Nebo máte nemovitost a chcete ji prodat či pronajmout? V obou případech vás nejspíš napadne obrátit se na nějakou realitní kancelář. Zadržte na chvíli a podívejte se na další možnost, která vás nebude stát žádnou energii navíc, a přitom povede přesně k vašemu cíli. Jakou? Mám na mysli osobního realitního makléře, který se vám vždy a ve všem pokusí vyjít maximálně vstříc.

Stejná práce, rozdílný přístup

Práce osobního realitního makléře je ve své podstatě stejná jako u realitních kanceláří. Jeho úkolem je zprostředkovat majitelům nemovitostí kontakt s klienty, kteří budou mít zájem o koupi nebo pronájem jejich domů, bytů či kancelářských a obchodních prostor. Pro klienty zase hledá vhodné prostory k bydlení nebo podnikání podle jejich představ. Co se ale často zásadně liší, je přístup k obchodu s nemovitostmi, a tedy k samotným klientů. U osobního makléře se dočkáte nadstandardního jednání a péče i mimo rámec běžné pracovní doby realitních kanceláří. Důkazem toho je například nezávislý realitní makléř Peter Lacek, který se soustředí především na oblasti Praha, Praha – západ, Benešov a okolí a Posázaví. Mezi jeho služby spadají všechny oblasti obchodu s realitami, tedy prodej a pronájem všech typů nemovitostí, právní služby, inzerce, správa cizího majetku i poradenství. Více se dozvíte na webu reality-lacek.cz.

K dispozici kdykoliv a kdekoliv

A v čem konkrétně tedy spočívá vyšší kvalita služeb osobního makléře? Jak již bylo zmíněno, takový člověk vám bude k dispozici v rámci možností prakticky kdykoliv včetně víkendů a svátků, což je velká výhoda při rychlosti vyřízení. Pro zaměstnaného člověka je samozřejmě lepší chodit na prohlídky a vyřizovat náležitosti okolo nového bydlení o víkendu, kdy si kvůli tomu nebude muset brát dovolenou nebo vše zbytečně odkládat. A další věcí, která činí významný rozdíl mezi službami dobrého osobního makléře a realitky, je poobchodní péče. Podpory při řešení různých potíží se u něj dočkáte i v průběhu pronájmu, zatímco u realitky pro ně podpisem smlouvy většinou vše končí. Ostatně články a kompletní smlouvy k pronájmu a prodeji  nemovitosti ke stažení zdarma najdete na http://www.reality-lacek.cz/blog/. Můžete se tu v klidu podívat na vše, co vás o prodeji nebo pronájmu zajímá.

Využijte práce nezávislého makléře, který vám kvalitně a ochotně pomůže se všemi službami souvisejícími s realitami. Vaše spokojenost je pro něj vždy zásadní.

ZDROJ: PR článek – Peter Lacek, nezávislý realitní makléř