Luxusní Apartmány Hrabovo budou do konce roku předány vlastníkům
Galerie(2)

Luxusní Apartmány Hrabovo budou do konce roku předány vlastníkům

Luxusní horské apartmány společnosti CPI Group ve Slovenském Ružomberku přejdou během prosince do rukou vlastníků. Vilové domy s tradiční alpskou architekturou lákají stále více zájemců. Přes 60 % apartmánů už zná své majitele.

Na Slovensku ojedinělý komplex horských apartmánů začala stavět CPI Slovakia, dceřiná společnost CPI Group, v létě loňského roku. Ideální lokalita s dobrou dopravní dostupností, harmonickým obrazem vrcholků Nízkých Tater a jezera Hrabovo, a jen několik metrů vzdálená kabinová lanovka SKI Parku Ružomberok vytvářejí atraktivní balíček nejen pro rodinnou dovolenou.

Vzhledem k bezproblémové realizaci výstavby byl stanoven termín kolaudace na konec listopadu. „V tuto chvíli probíhají dokončovací práce a úprava okolí domů. Jakmile proběhne kolaudace, můžeme apartmány předat novým majitelům,“ uvedl obchodní ředitel CPI Group Milan Trněný.

Sedm vilových domů nabízí celkem 132 apartmánů o velikosti 1+kk až 3+kk. Byty disponují nadstandardním vybavením a velmi kvalitními přírodními materiály. Každý z apartmánů má balkón nebo terasu a skladovací prostory. K domu náleží 10 garážových stání, z nichž se nájemník dostane výtahem přímo ke svému bytu, a kryté  parkovací plochy přiléhající k domu. Zájemci mohou navštívit vzorový apartmán o velikosti 2+kk.

Velký zájem o apartmány projevili lidé ze Slovenska, České republiky, Polska, Maďarska a Velké Británie. Přestože je investice do těchto apartmánů výhodná zejména pro slovenské právnické osoby, současnými vlastníky jsou převážně soukromé osoby. „Do tohoto okamžiku jsme prodali přes 60 % apartmánů. Novými majiteli jsou převážně lidé z České a Slovenské republiky. Zájem však mají i právnické osoby,“ potvrdil stav prodeje Apartmánů Hrabovo Milan Trněný.

Trněný v budoucnu nevyloučil další investice do podobných projektů. Podle jeho slov se CPI Group zatím poohlíží po vhodných lokalitách a zajímavých projektech.

Více informací o projektu najdete na www.apartmanyhrabovo.sk.