Britské studio S&P Architects navrhuje špičkový sportovní klub pro Central Park Praha

V areálu nejvelkorysejšího rezidenčního projektu v České republice Central Park Praha vznikne nový fitness & wellness klub se službami nejvyšší kvality. Architekturu klubu včetně interiérů bude mít na starosti renomovaná britská společnost S&P Architects. Ta zvítězila ve výběrovém řízení díky návrhu designu i svému vynikajícímu renomé.

Britské studio S&P Architects sídlí v Londýně, má pobočky ve Velké Británii a Irsku a zaměstnává přes 100 architektů, techniků a designérů. Studio S&P působí v oblasti sportovní architektury více než 25 let a patří mezi přední designéry health & fitness klubů.

Ve Velké Británii pracovali např. pro řetězce fitness center Holmes Place, Cannons, Roko či Topnotch. S&P Architects a architektka Zaha Hadid zvítězili společně v soutěži o design nového plaveckého komplexu Aquatic Centre pro olympijské hry 2012 v Londýně.

Milan Ganik, ředitel společnosti CPP Development, k projektu Fitness & Wellness Club Central Park Praha řekl: „Ambicí našeho projektu je vybudovat sportovní a relaxační centrum na světové úrovni. Jak na úrovni interiérů a vybavení, tak v osobním přístupu špičkových  trenérů a šíří záběru moderních programů pro celou rodinu.“

V klubu naleznou komfortní zázemí všichni, kteří vyznávají aktivní a zdravý životní styl. Plavecký bazén je navržen pro sportovní plavání, ale i pro aqua aerobik nebo dětské hry. K dispozici bude též vířivý bazén, solárium, sauna nebo masážní a kosmetický salón. Zázemí centra tvoří restaurace a dětský klub. K dispozici budou také venkovní tenisové kurty.

Zdroj: Crest Communications

RubrikyRealitní trh