New newr Head cz

Jaké jsou trendy v AEC a jak bude vypadat digitální budova v budoucnu?

Společnost ALLPLAN Vás srdečně zve na svou první mezinárodní virtuální událost: BUILD THE FUTURE - ALLPLAN Global Summit, která se uskuteční 20. a 21. října 2021. Ve více než 35 online příspěvcích budou prezentovány informace z AEC oboru, budoucí trendy a přehled nejnovějšího vývoje produktů a novinek v programu Allplan 2022.

Registrujte se nyní na: ALLPLAN Global Summit

Co hýbe AEC průmyslem a jak bude vypadat digitální budova v budoucnu? To jsou otázky, které bude 20. a 21. října 2021 řešit online akce „Build the Future – ALLPLAN Global Summit“. Společnost ALLPLAN pořádá tuto první virtuální konferenci a spojuje širokou škálu odborných znalostí: 36 odborných prezentací o designu a konstrukci zítřka se bude konat ve 3 paralelních streamech během dvou dnů.

Jedna část akce bude věnována také inovacím Allplan produktů. Je to perfektní příležitost aktualizovat své znalosti a dozvědět se více o nových trendech v AEC oblasti. Vstup na akci je zdarma.

Tato online událost je otevřena všem architektům, stavebním inženýrům a dalším profesionálům z AEC oblasti a je bezplatná. Jednoduše se zaregistrujte, abyste si zajistili své místo.

Registrujte se nyní na: ALLPLAN Global Summit

V centru pozornosti: Proveditelnost

Při navrhování staveb hraje stále větší roli proveditelnost a realizační procesy potřebné během výstavby. Tento praktický přístup znamená, že stavba vypadá dobře nejen ve 3D modelu, ale lze ji také efektivně postavit, čímž se snižuje plýtvání materiálem, časem a penězi.

To mimo jiné vyžaduje otevřené pracovní postupy, které jsou založené na spolupráci v průběhu celého projektu od návrhu až po výstavbu. Připravovaná verze Allplan 2022 tyto procesy podporuje díky hladkým pracovním tokům mezi všemi zúčastněnými stranami.

„Hlavním cílem naší firemní strategie Design to Build je, umožnit našim zákazníkům optimalizovat jejich návrhy pro efektivní výstavbu, tzv. proveditelnost od počátku až po výstavbu“, vysvětluje Dr. Detlef Schneider, generální ředitel společnosti ALLPLAN. „Na našem mezinárodním summitu se sejdou architekti, stavební inženýři, výrobci a generální dodavatelé, aby mohli navázat kontakty a informovat se o nejnovějších trendech. Pomáháme jim tak připravit se na úspěšnou budoucnost.“

image003
Zdroj: Allplan Česko 

36 příspěvků za 2 dny

První den mezinárodního summitu bude věnován nejnovějším trendům v oboru, vlivu digitalizace a důvodům, proč architekti, stavební inženýři, výrobci a generální dodavatelé potřebují řešení společnosti ALLPLAN, aby mohli realizovat úspěšnější projekty dnes i v budoucnu.

Generální ředitel Dr. Detlef Schneider a viceprezident produktového managementu Kevin Lea se podělí o strategii společnosti Allplan a produktů a o tom, co nás čeká. Odborníci z oboru představí trendy v digitalizaci ve stavebnictví.

Proč neposlat otázku našim expertům nebo se nepřipojit k našemu online networkingu a diskutovat o tématech s ostatními architekty, inženýry, výrobci prefabrikátů a dodavateli z celého AEC odvětví?

Druhý den se podíváme do zákulisí nové verze Allplan 2022. Produktoví experti z více než 10 zemí představí nejnovější nástroje, techniky a funkce v nadcházející verzi – jak začít s Allplan 2022 od návrhu až po výstavbu, o novinkách v Allplan 2022 a Allplan Bridge 2022, až po příspěvky s tipy a triky, jak modelovat mosty, terén, silnice a ocelové konstrukce.

Další příspěvky budou věnované prefabrikaci a výhodám, které Planbar 2022 – CAD řešení pro prefabrikaci poskytuje. Kromě toho bude spousta příspěvků určená BIM a spolupráci při návrhu stavby a výstavbě.

Chcete-li sledovat klíčové přednášky, podívat se na 36 příspěvků, navázat mezinárodní kontakty s kolegy nebo získat odpovědi na své otázky přímo od odborníků společnosti Allplan, zaregistrujte se nyní: ALLPLAN Global Summit

image005
Zdroj: Allplan Česko 

Zdroj: Firemní materiály společnosti Allplan Česko s.r.o.