Jak odemknout dveře bez klíče

Jak odemknout dveře bez klíče

Chytré technologie dnes používá zhruba čtvrtina tuzemských domácností a další čtvrtina o nich uvažuje. Nejčastěji od nich uživatelé očekávají schopnost zabezpečení, zvýšení vlastního pohodlí a moderní design. A přesně to nabízí nový motorický zámek DoorLock od Somfy, který se hodí téměř pro všechny typy dveří a který můžete ovládat odkudkoli a tím posunout hranice komfortu svého bydlení na novou úroveň.

DoorLock – sdílení přístupu kdykoli a odkudkoli
Hlavní předností motorického zámku je možnost dostat se domů kdykoli bez klíčů. Což ocení většina zapomnětlivců, ale i rodiče, kteří mohou na dálku zkontrolovat, zda je zamčeno a senioři, pro které bývá důležitá velice snadná ovladatelnost produktu.

Jak odemknout dveře bez klíče foto - Somfy_12541

Motorický zámek je také velmi praktickým nástrojem, když pronajímáte nemovitost a chcete ji zpřístupnit na dálku a na omezenou dobu – díky čtečce čipů a PIN klávesnici totiž můžete na dálku vygenerovat a zaktivovat (či deaktivovat) PIN kód pro přístup do nemovitosti a zároveň nastavit jeho platnost. Nebo můžete využít offline klíčenky. V rámci jednoho účtu lze vlastnit až 20 čipů, karet či klíčenek, přičemž počet uživatelů účtu je rovněž 20.

Jak odemknout dveře bez klíče foto - Somfy_12589

Somfy Doorlock je v neposlední řadě i vysoce kvalitním zabezpečovacím prvkem, protože jeho úroveň zabezpečení je shodná se standardy šifrování bankovních dat.

Mezi hlavní výhody Somfy Doorlock tedy patří:
– vzdálené ovládání zámku přes chytrý telefon včetně přidání či odebrání uživatele
– instalace bez vrtání a úprav dveří
– historie každé aktivace zámku
– bateriové napájení
– vysoce bezpečný motorický zámek
– možnost propojení se systémem řízení chytré domácnosti TaHoma

Více na www.somfy.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti SOMFY, spol. s r.o.

Komentáře