Ocelová hala, Montovaná hala, Montovaná budova AVG a výhody moderních systémů AVG GROUP

Zdroj: AVG group

Mnoho podnikatelských záměrů si žádá investici do moderních objektů pro různou podnikatelskou činnost. Ruku v ruce je dobrý „byznys nápad“ a vlastní originální styl moderní ocelové montované haly AVG nebo montované budovy AVG. Ocelová montovaná hala AVG a moderní montovaná budova AVG nabízí mnoho výhod, které jsou důležité pro dlouhodobý a bezproblémový účel využití těchto moderních objektů.

Pro vysoký uživatelský komfort a nejvyšší certifikovanou kvalitu se většina investorů rozhodne investovat do ocelové haly od největšího slovenského výrobce moderních ocelových hal AVG GROUP. Ověřená řešení z výroby a technické návrhy značky AVG SYSTEM nabízí několik výhod.

Většina architektů a projektantů konzultuje správné řešení a návrh ocelové haly a moderní montované budovy přímo z výrobcem hal AVG

I nejzkušenější projektanti a architekti konzultují investiční záměry do výstavby ocelové haly a moderní budovy s výrobcem a dodavatelem ocelových montovaných hal AVG a moderních objektů AVG. Výrobce hal AVG předává nejlepším projektantům a architektům ověřené a správné konstrukční návrhy pro řešení halových systémů.

Zkušenosti společnosti AVG GROUP z výroby a realizace ocelových montovaných hal jsou proto vždy žádané nejen projekčními kancelářemi a architektonickými ateliéry, ale i samotnými investory. I proto se většina architektů, projektantů a investorů rozhodne nakonec pro spolupráci s ověřeným a certifikovaným slovenským výrobcem halových objektů a fasádních systémů AVG GROUP.

Zdroj: AVG group

Haly AVG na tisíc způsobů od největšího slovenského výrobce hal AVG GROUP

Zdroj: AVG group

Největší slovenský výrobce hal AVG GROUP vyrábí „HALY NA TISÍC ZPŮSOBŮ“. Žádná omezení v dispozicích a tvarech nebo v konstrukčních řešeních. Originální a tradiční značka haly AVG nabízí vždy nejlepší řešení v poměru ceny a kvality. Certifikovaná ocelová hala AVG a moderní montovaná budova AVG přímo z výroby najde nejlepší využití jako výrobní hala, skladovací hala, zemědělská hala, hala pro chov zvířat, potravinářská hala, chladírenská a mrazírenská hala.

Samozřejmost využití nejmodernějších hal AVG je také v oblasti sportu a rekreace, kde se haly AVG využívají jako sportovní hala, tělocvična, fitness, posilovna, lezecká hala, plovárna, zimní stadion, hokejová hala, bowlingová hala nebo třeba jezdecká hala. Nejmodernější řešení hal od výrobce AVG nacházejí využití i pro obchodní a prodejní haly, obchodní centra, autosalony a autoservisy, prodejny motorek. V neposlední řadě jsou to moderní administrativní kancelářské budovy nebo různé moderní budovy pro víceúčelové využití obchodu a služeb.

Zdroj: AVG group

Haly a budovy AVG pro vás připravíme „NA TISÍC ZPŮSOBŮ“

AVG GROUP – NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ – VLASTNÍ VÝROBA – VLASTNÍ MONTÁŽ – KVALITNÍ DOKUMENTACE – ZÁRUKA A SERVIS – VÁŠ NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ PARTNER!

www.avg-group.cz

 

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group