Obchodní hala AVG

Obchodní montované budovy a haly AVG

Vyberte si ten správný prostor pro váš byznys a podnikání. Společnost AVG vám nabízí pro vaši obchodní montovanou budovu a halu kvalitní řešení již od samotného začátku projektování přes statické řešení až po výrobu a montáž.

Pro obchodní montované budovy a haly poskytneme odborné a technické poradenství. V nabídce společnosti AVG naleznete různé typy oblíbených fasád a fasádních systémů jako odvětrané fasády, perforované fasády, prosklené fasády a různé designové prvky pro fasády a také hliníková okna a dveře, které jsou součástí každého moderního prostoru i obchodní montované budovy a haly.

Systém AVG nabízí výrobu a dodávku montovaných budov a hal pro obchod a podnikání ať už se rozhodnete pro halu v industriálním nebo moderním stylu, naleznete ji v široké nabídce společnosti AVG. Ocelové konstrukce pro otevřené prostory dodáváme v estetickém provedení v různých barevných kombinacích. Ocel a její „lehká ocelová konstrukce“ v kombinaci se sklem, děrovanými plechy, ale i hliníkem dodá budově nezaměnitelný a jedinečný styl.

Obchodní montovaná budova AVG
Obchodní montovaná budova AVG | Zdroj: AVG group

Prostor v takových halách může být členěn pomocí příček, které mohou být ze skla nebo z perforovaných – děrovaných materiálů, které velmi efektně doladí vnitřek obchodní haly. Kovové podhledové kazety z perforovaných materiálů jsou velmi vhodné i pro stropy díky tomu, že hmotnost těchto kazet je velmi nízká a esteticky doplní prostor a umožňují přístup k různým modulům v rámci stropu, také prostor opticky zvětší. Zajímavé je i barevné provedení perforovaných materiálů, které může být v jakékoli barvě dle požadavku investora.

Montovaná budova AVG
Montovaná budova AVG | Zdroj: AVG group

Obchodní montované budovy a haly AVG mohou být doplněny o prosklené fasády s různými skly, kde sklo tvoří dominantu fasády a je nenahraditelným prvkem u moderních budov. Velké prosklené prostory zároveň příznivě působí na fyzické a psychické zdraví uživatelů. Stínění může být řešeno jako interiérové ​​nebo exteriérové. Exteriérové ​​stínění je možné pomocí stínících lamel, které lze ovládat elektricky.

Obchodní montované budovy a haly AVG s velkými prosklenými výlohami jsou vhodné i pro prodejny automobilů a různé typy showroomů a prodejen, které velmi působivě doladí prostor pro prodej různých značek aut.

Kvalita a originál – AVG group

Obchodní montovaná budova a hala AVG může být doplněna také o odvětrané kazety, které vytvářejí snadné opláštění pomocí systému modulárních panelů v rozmanitých barevných provedeních a různých způsobech kladení jako je vertikální, horizontální, kombinované a prostorové. Fasády z kazet jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových materiálů a mohou mít různé rozměrové možnosti.

  • Top výhody obchodních montovaných budov a hal AVG:
  • Krátká doba výroby
  • Rychlá montáž
  • Různé kombinace materiálů (hliník, sklo, kov, ocel)
  • Nízké náklady na údržbu budovy
  • Vysoce kvalitní a bezpečné materiály
  • Moderní a jedinečný design
Ocelová montovaná hala AVG
Ocelová montovaná hala AVG | Zdroj: AVG group

OBCHODNÍ BUDOVY A HALY AVG – nejlepší řešení pro vaše projekty

V nabídce společnosti AVG GROUP naleznete ocelové haly, halové objekty, ocelové konstrukce, moderní multifunkční ocelové haly a také montované budovy s různým využitím. Moderní fasádní systémy, designové fasády, prosklené fasády, hliníková okna, hliníkové dveře, protipožární okna a dveře, prosklené fasády, provětrávané fasády, prosklené stěny a příčky, hliníkové slunolamy, designové profily vyrábí v certifikovaném závodě AVG.

Ve výrobním programu společnosti AVG naleznete také perforované plechy a panely, děrované plechy, designové děrované fasády, dekorativní panely, stropní podhledy nebo dělící stěny různých rozměrů a tvarů (pravidelných nebo nepravidelných) s různou perforací a 3D prostorovým protlačováním kovových materiálů.

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group, a.s.