Moderní kovová fasáda AVG

Moderní kovové fasády a obklady AVG METAL – kreativní design pro originální architekturu

Architektura se stále mění a vyvíjí, ale jedna věc zůstává konstantní – snaha o inovativní a esteticky přitažlivá řešení. Moderní stavby, domy a budovy dnes potřebují materiály, které nejenže odolávají času, ale nabízí také unikátní vizuální rozměr. A právě tady přichází do hry AVG METAL s originálními kovovými fasádami a obklady.

Zdroj: AVG group

Kovové fasády a obklady AVG METAL v současné architektuře

V dnešní architektuře hrají kovové fasády a obklady důležitou roli. Jsou přínosem pro moderní stavby, domy, budovy nebo multifunkční haly díky jejich rozměrové variabilitě a volnosti při navrhování. Kovové fasády a obklady AVG METAL umožňují vytvořit unikátní a impozantní vnější povrchy nebo interiérové ​​obklady a stropní podhledy. Díky nim architekti a investoři mohou realizovat své nápady a transformovat běžné stavby na skutečná architektonická díla.

Technické a materiálové vlastnosti kovových fasád a obkladů AVG METAL

Rozměrová variabilita kovových panelů a kazet AVG METAL je úžasná. Prvky se šířkou až do 2000 mm, délkou do 6000 mm a hloubkou do 500 mm, se kterými můžete dosáhnout neomezených možností zajímavých řešení. Také si můžete vybrat kovové panely a kazety s pravidelnými, nepravidelnými nebo 3D prostorovými tvary, které dodají vaší budově výjimečný a nezaměnitelný vzhled. AVG METAL nabízí také různá materiálová provedení, včetně hliníku, oceli, nerezu, titanzinku, aluzinku, cortenu, mědi a dalších. Nejvíce používaným materiálem je hliník a to pro své vynikající vlastnosti jako například nízká hmotnost, dlouhá životnost, tvárnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Perforace kovových fasád a obkladů s individuálním designem

Jedinečným přínosem pro architekturu a design jsou také individuální perforace kovových panelů a kazet AVG METAL. Perforace kovových panelů a kazet umožňují vytvářet různé obrazové motivy, které dodají budově osobitý a exkluzivní charakter. Kovové fasády a obklady AVG METAL mohou mít také embosované (protlačované) 3D prostorové vzory.

perforovaný kovový obklad avg
Perforovaný kovový obklad AVG | Zdroj: AVG group

AVG METAL a kreativní barvy

Barvy hrají klíčovou roli při vytváření vizuálního vzhledu moderních staveb. AVG METAL nabízí široký výběr až 150 barevných odstínů pro všechny typy kovových fasádních a interiérových panelů a kazet. Originální kovové fasády a obklady s barvami od AVG METAL nejsou jen dekorativním prvkem, ale také prostředkem pro zdůraznění jedinečného designu.

Kovové perforované fasády AVG
Kovové perforované fasády AVG | Zdroj: AVG group

AVG GROUP – Inovativní řešení ve stavebnictví a designu

AVG se vyprofilovala jako vedoucí společnost v oblasti stavebnictví a designu, specializující se na ocelové haly, montované haly, multifunkční montované haly přes odvětrané fasády, fasádní kazety, hliníková okna a dveře až po prosklené fasády. S důrazem na kvalitu, inovaci a estetiku poskytuje AVG komplexní a špičková řešení pro různé stavební projekty.

Portfolio společnosti AVG zahrnuje široké spektrum produktů a služeb, které splňují nejvyšší normy v odvětví poskytuje certifikovanou výrobu, záruční a pozáruční servis. S důrazem na kreativitu a funkčnost pokračuje AVG v poskytování unikátních řešení pro každý projekt, čímž si udržuje důležitou pozici ve stavebnictví a designu.

www.avgmetal.eu

ZDROJ: PR článek společnosti: AVG group, a.s.