Jezdecké haly | Jízdárny | Stáje

AVG GROUP je známým výrobcem hal, které jsou vyrobeny v certifikovaném výrobním závodě podle přísných evropských norem a vnitropodnikových směrnic. Výroba hal AVG nabízí nejlepší konstrukční řešení, která jsou ověřena stovkami realizací. Haly od AVG GROUP našly své spokojené zákazníky nejen na Slovensku a Česku, ale také ve Francii, Rakousku, Maďarsku, Německu, Polsku nebo i v Jižní Americe.

Řešení jezdeckých hal, jízdáren a stájí pro koně vyhovuje zásadním přirozeným požadavkům koní pro různé prostorové podmínky, kterými jsou ustájení a aktivity. Haly AVG nabízí ideální řešení a prostor pro jezdecké tréninky nebo organizované jezdecké soutěže.

Jezdecké haly, jízdárny, stáje od AVG GROUP mohou být vybaveny tribunami pro návštěvníky. Součástí hal AVG může být i jiné kvalitní zázemí jezdeckých hal jako například stáje pro koně, prostor pro techniku ​​nebo i kavárnu a bar s prosklenými stěnami.

Zdroj: AVG group

Haly AVG pro malé a velké projekty

Ocelové haly od výrobce hal AVG GROUP s nejlepším ověřeným konstrukčním řešením vytvářejí moderní prostor podle současných požadavků nejen jako jezdecké haly, jízdárny a stáje, ale také jako haly pro zemědělce.

Zemědělské haly od výrobce AVG jsou určeny k využití jako haly pro chov zvířat, kravíny, haly pro chov prasat, haly pro chov drůbeže. Konstrukčně navržené haly AVG se využívají kromě chovatelských potřeb i jako haly pro skladování obilí, haly pro skladování sena a slámy nebo technické sklady, dílny, garáže a podobně.

Zdroj: AVG group

AVG HALY – „nejlepší konstrukční řešení hal“

AVG hala může být konstrukčním ocelovým systémem navržena tak, že vytvoří prostor nejen pro jezdeckou halu, jízdárnu, stáj nebo zemědělskou halu, ale také různé jiné využití podle přesných požadavků investora. Ocelové montované haly AVG mohou mít moderní fasády s vytvořenými prosklenými plochami pro výlohy.

Ocelové konstrukce hal AVG a nabízená řešení českým výrobcům lze přizpůsobit rychle i individuálním požadavkům investora. AVG GROUP vyrábí kromě ocelových hal i moderní fasádní systémy, odvětrané fasády, kvalitní hliníková okna a dveře, prosklené fasády i interiérové ​​prosklené stěny a příčky, které mohou být použity v návrhu haly dle vašeho požadavku.

Zdroj: AVG group

Ocelové haly AVG – „nejlepší konstrukční řešení, certifikovaná výroba, odborná montáž“

www.avg-group.cz

ZDROJ: PR článek společnosti AVG group