Saténové sklo: inovativní povrch koupelnových elementů je v moderní koupelně vrcholem elegance

Dokonale vydesignovaná ovládací tlačítka toalety TECEsquare a spolehlivé sprchové žlaby TECEdrainline se oblékly do nové povrchové úpravy “saténové sklo”, která díky speciální technologii rozehrává úžasné odrazy lomů světla v těle těchto koupelnových prvků. Dotyk vašich konečků prstů s elegantním povrchem tlačítka je pokaždé velmi příjemným zážitkem.

TECEsquare zjemňuje ve své druhé řadě architekturu koupelen velmi elegantní povrchovou úpravou saténového skla. Originální designové tlačítko toalety tím TECE zahalilo do nadčasové krásy. Jasná kompozice třech velmi jemných spojů dvoumnožstevního tlačítka TECEsquare definuje jeho minimalistický, čitelný a intuitivní design. Právě ten dává vyniknout novému povrchu saténového skla ve čtyřech dostupných barvách.

Saténové sklo je druh skla, které má matný povrch a mléčnou texturu. Je průsvitné, ale neprůhledné. Vyrábí se chemickým zpracováním povrchu skla, které změní jeho optické vlastnosti. Stříbřité odlesky, které pak rozehrává lom světla v těle tlačítka, podtrhují relaxační efekt i funkci koupelny. Elegantní matný a neprůhledný povrch saténového skla nabízí ovládací tlačítko TECEsquare v klasické bílé a sexy černé barvě, ale také v moderní pískově béžové a signální šedé.

TECEdrainline satenové sklo šedá
Ovládací tlačítko TECEsquare, Saténové signální šedé sklo | Zdroj: TECE

Obzvláště jemný, jednotný a dokonale stylový vzhled prostoru koupelny dotvoří instalace tlačítka zapuštěně do obkladu. Je vhodné pro TECE nádržky s ovládáním zepředu i shora. Kouzelný dotyk prémiového povrchu ovládacího tlačítka toalety TECEsquare s konečky vašich prstů následuje nečekaně příjemný prožitek při zmáčknutí, kdy oceníte extrémně kvalitní mechaniku tlačítek.

K okouzlujícímu saténově skleněnému tlačítku TECEsquare perfektně ladí nový kryt roštu sprchového žlabu TECEdrainline se stejnou povrchovou úpravou v bílé nebo trendy černé barvě. Je spolehlivým a velmi efektivním odtokem vody ze sprchového koutu. TECEdrainline garantuje perfektní čistotu a velmi snadnou údržbu. 3D spádování eliminuje usazování nečistot na těle žlabu a zápachová uzávěra brání pronikání možného zápachu z kanalizace. Srpchový žlab TECEdrainline je vám k dispozici v délkách od 700 do 1500 mm.

Minimalistický a populární design tlačítka TECEsquare, který byl oceněný v anketě Design Prize, kde získal ceny Red Dot Award a Design Plus, zdůrazňuje jednoduchost a barevnost plochy.

TECEdrainline bíla satenové sklo
Sprchový žlab TECEdrainline a tlačítko TECEsquare, Saténové bílé sklo | Zdroj: TECE

Nový nádech krásy a úlevný dojem uživatele z barevného souladu a špičkového designu koupelnových prvků koupelny tak lehce přechází do příjemného relaxačního prožitku.

„Naším cílem je dělat dobré věci ještě lepší“, dodává ředitel pro Česko a Slovensko, Aleš Daniel.

Na území České republiky a Slovenska působí TECE prostřednictvím své dceřiné společnosti TECE Česká republika s.r.o. Ovládací tlačítka a sprchovací žlaby si již získaly popularitu jak mezi odbornou veřejností, tak i běžnými spotřebiteli.

Dohodněte si prezentaci výrobků v showroomu TECE na adrese Voctářova 2449/5, na Palmovce v Praze 8.

ZDROJ: PR článek společnosti TECE Česká republika