Signo volitelně jako jeden topný prvek ve speciálním barevném provedení crocus nature.

Moderní vzhled soudobé přítomnosti

Kermi s.r.o., specialista v oblasti topné a sanitární techniky pro prostorové klima a sprchový design, představuje nový příslib příjemného tepelného moderního tepla s novými designovými radiátory Signo a Credo plus.

Soudobé radiátory zastupují více jak jednu funkci: jsou zásobníky tepla a bytovým doplňkem zároveň. Nové radiátory Signo a Credo plus značky Kermi nejsou žádnou výjimkou. Díky široké nabídce barev, provedení a připojení nabízí možnost si svůj interiér individuálně a harmonicky vytvořit dle vlastního vkusu.

Signo. Dvakrát oceněný.

Signo – plochý, geometrický a asymetrický tvar podléhající aktuálnímu trendu puristického designu. Čtvercové otopné plochy lze kombinovat dle tepelné potřeby, dostatku místa a optického vzhledu – buďto jednotlivě nebo jako dva či tři otopné prvky. Kdo chce plně využít plochu stěnové niky, nalezne s variabilním radiátorem Signo ideální řešení. Naopak umístěním v centrální části prostoru se radiátor Signo stává výrazným stylovým prvkem interiéru.

Pro vkládání a zavěšení ručníků slouží praktický prostor mezi čtvercovými plochami, jenž vzniká v jejich vícečetné kombinaci. Signo je k dostání v levostranném nebo pravostranném provedení. V dodávce je také zahrnuta termostatická hlavice, která je vkusně sladěna do vzhledu radiátoru.

Signo v klasickém bílém provedení v kombinaci se třemi čtvercovými topnými plochami pro pohodlné vkládání a zavěšení ručníků.
Signo v klasickém bílém provedení v kombinaci se třemi čtvercovými otopnými plochami pro pohodlné vkládání a zavěšení ručníků. | Source: Kermi GmbH

Signo nabízí určité umělecké „extra”: model je k dostání také ve dvoubarevném provedení. Tzn., že sběrnou trubku lze uzpůsobit barevně jinak než přední otopné čtvercové plochy. Za prvotřídní kvalitu byl radiátor Signo oceněn renomovanou cenou „iF DESIGN AWARD” a „DESIGN PLUS“, přičemž kvalifikovaní experti posuzovali produkty z hlediska kvality, celkové koncepce, inovace, materiálového výběru, technických a ekologických aspektů.

Credo plus. Klasika nové přítomnosti.

Již od začátku 90. let vynikala produktová řada Credo značky Kermi svým nadčasovým tvarem, vynikající tepelnou technikou a optimálním tepelným komfortem. S nástupem nového Credo plus získala tato produktová řada nový up-grade. Vodorovné kulaté trubky uspořádané do bloku tvoří kontrast k předním plochým sběrným trubkám a zachovávají si tak svůj charakteristický vzhled.

Nově u Credo plus: díky vysoce kvalitní kovovému krytu nahoře a dole vzniká moderní rámový vzhled, tzv. „frame shape“, díky němuž není připojení a upevnění radiátoru viditelné. Ručníky lze jednoduše a pohodlně vkládat mezi otopné trubky. Pro ještě větší funkčnost jsou k dostání také doplňky, jako jsou madla nebo háčky. Termostatická hlavice se nachází v uživatelsky příjemné výšce. Konečným výsledkem je moderní a přímočarý ventilový radiátor, který se harmonicky integruje do každého koupelnového prostoru.

Credo plus nový designový up grade klasické produktové řady Credo s typickým rámovým vzhledem a termostatickou hlavicí nacházející se v uživatelsky příjemné výšce.
Credo plus nový designový up grade klasické produktové řady Credo s typickým rámovým vzhledem a termostatickou hlavicí nacházející se v uživatelsky příjemné výšce. | Source: Kermi GmbH

Nový Credo plus zazářil v soutěži „UNIVERSAL DESIGN COMPETITION“, ve které byly výrobky ohodnoceny za jejich jednoduché a intuitivní využití stejně jako mezigenerační zacházení. Credo plus přesvědčil skupinu spotřebitelů o 100 osobách a získal tím tak ocenění „UNIVERSAL DESIGN CONSUMER“.

Možnost provedení a připojení

Signo stejně jako Credo plus nabízí mnoho možností, jak vyhovět individuálním a prostorovým požadavkům. Oba modely jsou k dostání v různých stavebních rozměrech. Vedle klasického teplovodního provedení jsou k dostání také jako přídavné elektrické vytápění nebo v provedení pro výhradně elektrický provoz. Radiátory pro výhradně elektrický provoz lze využít v přechodném ročním období bez jejich uvedení do provozu centrálního vytápění.

Credo plus je k dostání také jako elektrické přídavné vytápění nebo jako výhradně elektrické řešení.
Credo plus je k dostání také jako elektrické přídavné vytápění nebo jako výhradně elektrické řešení. | Source: Kermi GmbH

To je obzvláště výhodné při dodatečné instalaci radiátoru s flexibilním umístěním a bez připojení na otopný okruh. V rámci dodávky se dodává i upevnění, které splňuje směrnice pro stabilitu radiátoru a odolnost vůči zátěži dle VDI 6036. Standardní 50mm připojení umožňuje u Signo a Credo plus maximální flexibilitu a volnost při projektování. Oba modely jsou k dostání ve všech barvách RAL-CLASSIC, sanitárních a stylových barvách z koncepce vzorníku Kermi, přičemž u radiátoru Signo je možné dvoubarevné provedení.

ZDROJ: PR článek společnosti Kermi s.r.o.