Moderní ploché sprchové vaničky Kaldewei Scona
Galerie(2)

Moderní ploché sprchové vaničky Kaldewei Scona

Sprchy v úrovni podlahy patří již dlouho ke standardnímu vybavení koupelen. Firma Kaldewei tento vývojový trend významně ovlivnila svým inovačním duchem a citem pro styl. Přední výrobce nyní poprvé představuje smaltovanou extra plochou sprchovou vaničku v řadě Ambiente. Kaldewei Scona přesvědčuje svým moderním designem, vynikající kvalitou materiálu a atraktivním poměrem ceny a výkonu.

Komfort, estetičnost a osobitost jsou ústředními prvky moderního ztvárnění koupelen. Výzvou pro odborné projektanty sanitárního vybavení a architekty není přitom jen prostorové uspořádání koupelny, ale také omezený finanční rozpočet. Kaldewei rozšiřuje svůj sortiment smaltovaných extra plochých sprchových vaniček o další modelovou řadu. Scona nabízí všechny přednosti sprchové vaničky ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm v úrovni podlahy a díky svému harmonickému tvaru zaručuje v koupelně moderní, nadčasový design. Tímto rozšířením výrobního programu reaguje přední výrobce na rostoucí poptávku po extra plochých sprchových vaničkách v úrovni podlahy určených všem cílovým skupinám a vyhovujících každému rozpočtu. Znovu tak potvrzuje roli inovátora.

Atraktivní design a kvalita bez kompromisů
Díky devíti různým rozměrům od 80 x 80 centimetrů až po 140 x 90 centimetrů představuje sprchová vanička Kaldewei Scona flexibilní řešení pro nejrozmanitější prostorové požadavky a umožňuje vytvoření moderního sprchového prostoru v úrovni podlahy v každé koupelně. Kulatý kryt odtoku umístěný ve středu sprchové vaničky a s ním sladěný jemný spád jsou v působivém kontrastu s geometrickým vnějším tvarem a vytvářejí harmonický design extra ploché sprchové vaničky Kaldewei.Malé poloměry rohů umožňují dokonalou integraci sprchové vaničky do podlahy.

„Se sprchovou vaničkou Scona chceme oslovit zejména stavebníky, kteří musejí při zařizování koupelny brát ohled na rozpočet, ale přesto nechtějí dělat kompromisy, co se týče designu,“ vysvětluje Arndt Papenfuß, vedoucí oddělení marketingu firmy Kaldewei.

Kaldewei Scona nabízí všechny přednosti sprchy ze smaltované oceli Kaldewei 3,5 mm v úrovni podlahy a díky svému harmonickému tvaru zaručuje moderní a nadčasový design koupelny.

Scona – skvělé vlastnosti pro každé použití
S jedinečným know-how a za použití nejmodernějších technologií vyrábí Kaldewei produkty, jež vyhovují nejvyšším nárokům na kvalitu a design. Také extra plochá sprchová vanička se vyznačuje těmito vlastnostmi. Kvalitní smaltovaná ocel Kaldewei 3,5 mm přesvědčuje vynikajícími hygienickými vlastnostmi a snadným čištěním, je mimořádně odolná a má velmi dlouhou životnost. Ani při intenzivním provozu a čištění nevykazuje extra plochá sprchová vanička žádné stopy po používání.

Kromě běžných sanitárních barev nabízí Kaldewei extra plochou sprchovou vaničku Scona také v exkluzivních matných barvách kolekce Coordinated Coulours. Ty zaručují harmonické kombinování smaltovaných extra plochých sprchových vaniček s přírodními povrchy ze dřeva a kamene. Kryt odtoku v rovině vaničky je volitelně k dostání pochromovaný, v bílé a černé barvě nebo v barvách kolekce Coordinated Colours.

Doplňková výbava jako antislip či celoplošný antislip, zaručující komfortní a bezpečné sprchování, nebo Perl-Effekt, usnadňující údržbu, činí z Kaldewei Scona atraktivní řešení pro sprchy v úrovni podlahy.

www.kaldewei.cz

Obrazový materiál: Kaldewei

Zdroj: PR článek společnosti Franz Kaldewei GmbH & Co. KG