Koupelny nejvyšší kvality
Galerie(6)

Koupelny nejvyšší kvality

Jméno Kaldewei je po celém světě synonymem pro řešení koupelen nejvyšší kvality. Jako partner ceněný v oblasti projektových dodávek i u soukromých investorů nabízí Kaldewei v rámci svého portfolia zahrnujícího více než 500 smaltovaných sprchových vaniček, koupacích van a umyvadel řešení šitá na míru individuálním požadavkům mezinárodních trhů.

Všechny produkty se vyrábějí výhradně v Německu a jako „Made in Germany“ jsou exportovány do celého světa. Neustálé budování pozic na trhu v rámci mezinárodní konkurence je nedílnou součástí strategického směřování firmy Kaldewei.

Koupelny nejvyšší kvality

Díky silné účasti na trhu se Kaldewei stal ve světovém měřítku vedoucím výrobcem v oblasti extra plochých sprchových vaniček, koupacích van a umyvadel ze smaltované oceli. Průkopnický duch, inovace a vynikající kvalita, podpořené 30letou zárukou, jsou páteří vývoje podniku orientovaného na hodnoty. K úspěchu výrobce však také významně přispěly znalosti a dlouholeté zkušenosti zaměstnanců. Dnes je společnost Kaldewei zastoupena ve více než 70 zemích světa, mimo jiné dvanácti vlastními pobočkami v Číně, Anglii, Francii, Itálii, Rakousku, Polsku, Rusku, Švýcarsku, Španělsku, Jihovýchodní Asii, České republice a USA.

Hotel Peninsula Shanghai

Hotel Peninsula Shanghai

Mezikulturní kompetence na globálním obchodním poli

Výzvou při vstupu na nové trhy je velké množství různých kultur, které je patrné zejména při pohledu na Asii. Pro expandující podniky mají mezikulturní kompetence rostoucí význam, protože pomáhají splňovat očekávání specifická pro danou zemi. Kupříkladu v některých jižních regionech téměř nejsou poptávány koupací vany z důvodu neustálého nedostatku vody. V sousedních zemích tohoto světadílu jsou koupací vany naproti tomu velmi oblíbené a zákazníci je rádi nechávají vybavovat přídavnými funkcemi, jako například vířivým systémem nebo koupelnovým zvukovým systémem Sound Wave, díky němuž se vana mění v rezonanční těleso.

Jasným trendem překračujícím hranice zemí, jehož byl Kaldewei spolutvůrcem, je posun k extra plochým sprchovým vaničkám v úrovni podlahy.  Ty by dnes neměly být jen pokud možno v úrovni podlahy, ale měly by mít další vlastnosti, jako je snadná montáž nebo flexibilita při začleňování do různých prostorových dispozic. Dle mota „jednoduché, ploché, flexibilní“ vyvinul Kaldewei ucelené systémy odpovídající nejvyšším nárokům, jež vytvářejí zejména na mezinárodních trzích standardy díky své inovativní kombinaci extra ploché sprchové vaničky, odtokové soupravy a montážního systému.

Marina Bay Sands Hotel, Singapur

Marina Bay Sands Hotel, Singapur

Mezinárodní partner v oblasti komplexních dodávek

Volba správného materiálu je důležitá zejména při zařizování hotelů vnitřním vybavením. Přáním každého hosta je udržovaná a hygienická koupelna, a to i po mnoha letech intenzivního používání. Robustní, nenáročná na údržbu, stálobarevná a s dlouhou životností: Vlastnosti smaltované oceli Kaldewei dokazují, že se tento materiál dlouhodobě osvědčuje, a že vybavení pro koupelny značky Kaldewei nabízí vynikající ekonomičnost.  

Na jaře 2015 Kaldewei poprvé prezentoval jako důsledné rozšíření portfolia výrobků také umyvadla ze smaltované oceli. Díky zahrnutí tohoto segmentu do nabídky lze nyní koupelny vybavit v jednotném materiálu ze závodu Kaldewei, harmonickém tvarovém pojetí a barevně sladěném provedení – od extra ploché sprchové vaničky přes koupací vanu až po umyvadlo.  Vše ze smaltované oceli Kaldewei – vše s 30letou zárukou.

Barceló Hamburg

Barceló Hamburg

Ve městě architektury Singapuru můžete spatřit smaltovanou ocel Kaldewei 3,5 mm v úspěšných referenčních objektech, jako je luxusní hotel Marina Bay Sands. Ale také stylový hotel Peninsula Shanghai nebo Waldorf Astoria Berlín sázejí na kvalitu známého výrobce zařizovacích předmětů pro koupelny. Turistické oblasti, jako je Bali, Filipíny a Srí Lanka budou i v budoucnu představovat nesmírný potenciál v oblasti komplexních dodávek.

„Vysoké nároky na kvalitu, které na každý jednotlivý výrobek značky Kaldewei klademe, jsou v mezinárodním měřítku velmi ceněny a vyzdvihovány známkou kvality „Made in Germany“. Rodinný podnik Kaldewei včas rozpoznal strategický význam internacionalizace a s vysokou kompetencí a láskou vedl značku Kaldewei k vytvoření světově známého jména,“ říká Roberto Martinez, vedoucí mezinárodního prodeje a objektového managementu. „Jsme skvěle připraveni na to, abychom v budoucnu dostáli požadavkům globálního trhu.“

Kaldewei

Kaldewei

www.kaldewei.cz

www.kaldewei.cz/inspirace/reference/hotels.html

Zdroj: PR článek společnosti Franz Kaldewei GmbH & Co. KG