Koupelna v jednotném stylu
Galerie(5)

Koupelna v jednotném stylu

Vybavení koupelny představuje investici na desítky let dopředu. Riziko, že si jednotlivé komponenty vzájemně nesednou designem či svou funkcí, je poměrně veliké. Sázkou na jistotu jsou ucelená řešení složená z jednotlivých vzájemně vyladěných prvků, které designově souzní  a při každodenním užívání respektují logiku.

Jedním z takto komplexních řešení je koupelnový koncept Chrome od značky RAVAK. Zahrnuje veškeré vybavení pro celou koupelnu i pro WC. Kromě akrylátové vany a padnoucí vanové zástěny, sprchových koutů, sprchových vaniček a odtokových žlabů, nábytku, umyvadel z litého mramoru a vodovodních baterií zahrnuje nově i výrobky z keramiky, jako jsou keramická umyvadlatoalety nebo bidet. Detailem, který dotáhne každou koupelnu k dokonalosti, je nová série doplňků od háčku na ručníky, přes mýdlenky, pohárky na kartáčky až například po poličky na ručník.

Detaily, které příjemně překvapí
Při koupání ve vaně Chrome oceníte stejnojmennou vanovou baterii. Její napouštěcí ramínko je výklopné a když je vana napuštěná, ramínko se jednoduše přitiskne ke zdi a z baterie se stane kompaktní celek, který koupelnu zdobí a nepřekáží při mytí.

Dvoudílná vanová zástěna k vaně Chrome je zase promyšlena tak, aby se dala co nejlépe zužitkovat i v malé koupelně, kde často nezbývá jiné řešení než umístit hned vedle vany umyvadlo. To často brání odklápění zástěny, ne však u zástěny Chrome. Její pevná část odpovídá svým rozměrem hloubce všech běžných umavadel a výklopná část se tak dá snadno vyklopit až do úhlu 90 stupňů až k přední hraně umyvadla.

Sprchový kout Chrome myslí i na drobné nepřesnosti vzniklé při řemeslných pracích. Jeho flexibilní vzpěra je narozdíl od jiných výrobků tohoto typu opatřena kloubem, který umožňuje nastavení rozdílných úhlů. Vyrovná tak případné nerovnosti zdí, se kterými se stavebníci při rekonstrukcích koupelen setkávají poměrně často.

Spolehněte se na nejširší koupelnový koncept na českém trhu.
www.ravak.cz

ZDROJ: PR článek společnosti RAVAK a.s.