Dřezové baterie Kludi Steell

Elegance na kuchyňském dřezu

Dřezové baterie Kludi Steel z nerezové oceli se vyznačují vysokou robustností, praktickými funkcemi a propracovaným designem. A také atraktivní cenou.

Skutečné dřevo s vintage vzhledem, holé betonové a cementové povrchy, čelní plochy z hrubého kovu a nerezové oceli – moderní kuchyně v dnešní době často využívají průmyslové materiály, jejichž pravost propůjčuje prostoru kolem dřezu a varné desky vzhled strohé dílny.

Dvě nové kuchyňské baterie z nerezové oceli Kludi Steel jsou ideálním doplňkem pro tento moderní styl vybavení. Jejich povrch umocňuje elegantní akcenty na kuchyňském dřezu a zároveň zajišťují moderní stálost.

Dřezové baterie Kludi Steell z nerezové oceli zaujmou svým moderním vzhledem a propracovaným designem.
Source: Kludi GmbH & Co. KG

Profesionální kuchaři totiž oceňují zejména tento vysoce čistý, nekorozivní materiál pro jeho odolnost, žáruvzdornost, dobré hygienické vlastnosti, snadnou údržbu a dlouhou životnost – vlastnosti, které mají velký význam zejména u kuchyňských baterií, je to přece nejvíce používaný „pracovní nástroj“ v kuchyni.

Vysoce kvalitní zpracování, stylový design

Z tohoto důvodu kladlo Kludi, při vývoji nové dřezové jednopákové baterie, velký důraz na pevnost, vysoký stupeň funkčnosti a kvalitní zpracování. Například díky pevnému uchycení těla je zajištěna dokonalá přilnavost i na tenkých dřezech.

Rozeta s průměrem 57mm umožňuje kompletně zakrýt i velké otvory na dřezu. Mimořádně atraktivní baterie „Made in Germany“ jsou zároveň přesvědčivé díky svému štíhlému tvaru a stylovému designu. Kludi Steel je k dispozici buď s otočným výtokem, nebo s vytahovací sprškou na nádobí.

Dřezové baterie Kludi Steell z nerezové oceli jsou k dispozici s otočným výtokem nebo výtahovací sprškou na nádobí.
Source: Kludi GmbH & Co. KG