Zehnder Roda Spa
Galerie(6)

Šest barevných odstínů pro koupelnové designové radiátory Zehnder zdarma!

Koupelnový radiátor může hrát mnoha barvami, a to bez příplatku. Švýcarský výrobce designových radiátorů Zehnder připravil v duchu nejnovějších interiérových trendů Akci Colours free. Tato speciální akce umožňuje zájemcům o nový radiátor promyslet také interiér koupelny do posledního detailu. Využijte možnost vybrat si ze šesti barevných odstínů za cenu základní bílé barvy.

Akce Colours free nabízí šest barev: od černé matné, přes antracitovou, matně bílou, „beige quartz“, rubínovou červeň až po provedení připomínající nerez ocel.

Barvy jsou určeny pro oblíbené koupelnové radiátory řad Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa, Zehnder Metropolitan Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym a Zehnder Vision.

Zehnder MetropolitanBar v barvě White Matt 0556
Designový radiátor Zehnder Kazeane v barvě Black Matt 0557
Detail radiátoru Zehnder Kazeane v barvě Ruby Red 3003
Zehnder Roda Spa v barvě Beige Quartz
Akce Colours Free 2020 CZ

Designové koupelnové radiátory Zehnder jsou vyrobeny z přesných ocelových trubek, dokonale svařených bez viditelných svárů. Docílit této špičkové kvality je možné díky inovativním technologiím laserového a hybridního svařování, které při výrobě radiátoru společnost Zehnder používá.

Detail radiátoru Zehnder Kazeane v barvě Ruby Red 3003

Výsledkem je 100 % těsnost spojů, elegantní a dokonalý vzhled, dlouhá životnost i vyšší odolnost vůči mechanickému poškození.

Koupelnové radiátory Zehnder zajistí pohodu a teplo v koupelně, jsou ideální pro sušení ručníků a nabízejí atraktivní vzhled. Jsou jasnou volbou všech, kteří ocení krásný a praktický design.

Designový radiátor Zehnder Kazeane v barvě Black Matt 0557