Baterie KLUDI Pure & Easy – funkčnost jednoduchých řešení

Baterie KLUDI Pure Easy

Podzimní sezóna je pro mnohé z nás ideálním časem pro renovaci koupelny. Německý výrobce baterií KLUDI má řešení, jak vybavit koupelnu kvalitními koupelnovými bateriemi jednoduchým a levným způsobem. Letošní novinka, baterie KLUDI Pure & Easy je všestranná a cenově atraktivní.

Dynamický tvar baterie KLUDI Pure & Easy perfektně zapadá do moderních interiérů, kde převládají jednoduché tvary, zajímavé kombinace barev a původní design. Promyšlený design je zřejmý v detailech jako je lehce nakloněné tělo baterie, perfektně hladký chromový povrch, ergonomická rukojeť nebo dokonale tvarovaný výtok, který zabraňuje rozstřikování vody.

Návrháři KLUDI se zaměřili na všestrannost nabízených baterií s ohledem na řešení odpovídající jak umyvadlu, tak sprše i vaně. Baterie s různou výškou umožňují optimální přizpůsobení tvaru a velikosti umyvadla. Podomítkové baterie jsou ideální pro malé koupelny, což šetří prostor (celé zařízení je skryto ve stěně) a udržuje jednotný, monolitický styl uspořádání.

KLUDI Pure Easy
KLUDI Pure Easy

Další varianty baterií KLUDI Pure & Easy: verze s bílým povrchem a medicínské baterie určené pro seniory a osoby se zdravotním postižením (delší, speciálně tvarovaná rukojeť) umožňují ještě větší volnost při návrhu interiéru.

Ekologie je také důležitá – baterie z nové řady jsou charakterizovány nižším průtokem vody (v nabídce najdete model s průtokem do 2l / min) a zároveň je zachováno pohodlí při používání. Baterie s funkcí EcoPlus, kde teče studená voda ve střední poloze páky (pro úsporu teplé vody), je další volbou, kterou ocení především odborníci v investičním sektoru.

Dynamický tvar baterie KLUDI Pure Easy perfektně zapadá do moderních interiérů
Dynamický tvar baterie KLUDI Pure Easy perfektně zapadá do moderních interiérů

Série Pure & Easy – to je skvělá kvalita všech nejmenších součástí baterie a vynikající přesnost – celý výrobní proces probíhá v Evropě. Počínaje vysoce kvalitní mosazí a keramickými kartušemi konče – pro značku KLUDI je každý detail důležitý, což potvrzuje řada certifikátů kvality a mezinárodních ocenění v oblasti funkčnosti a designu.

www.kludi.cz