Značka Axor získala za rok 2013 hodnocení

Značka Axor získala za rok 2013 hodnocení

Vybrané výrobky z řady Axor Starck Organic byly v kategorii produktového designu oceněny uznávaným mezinárodním oceněním „red dot“ 2013. Do soutěže bylo přihlášeno 4 662 výrobků, ale jen 58 z nich se dostalo nejvyššího ocenění – hodnocení "Best of the Best". Kromě designu posuzovalo v Essenu 37 členů poroty také inovativnost, funkčnost, ergonomii a ekologickou kompatibilitu.

Axor, designová značka společnosti Hansgrohe SE, a francouzský designér Philippe Starck získali speciální ocenění ‚Best of the Best‘ za umyvadlovou baterii, skupinu nástěnných termostatů a za vanovou baterii určenou pro podmítkovou instalaci.

Koupelnové baterie z kolekce Axor Starck Organic uchvátily porotu především jedinečným designem a ergonomicky propracovaným pojetím obsluhy.

„Koupelnové baterie Axor Starck Organic nabízejí jedinečnou přesnost a designovou kvalitu. Jsou to pozoruhodné sochy připomínající plynulé a organické tvary přírody. Pozoruhodná je také jejich ergonomie a příjemná manipulace. Jednotlivé prvky spolu tvoří úspěšnou symbiózu,“ uzavírá hodnocení poroty.

Více na www.hansgrohe.cz

–>–>