Úspěšné zakončení Liebherr-RoadShow 2015

Úspěšné zakončení Liebherr-RoadShow 2015

Bischofshofen (Rakousko), 03. června 2015 – Od začátku dubna do konce května 2015 proběhla na několika místech v Rakousku a v České republice Liebherr RoadShow. Předváděcí akci navštívilo přibližně 8 700 zákazníků a obchodních partnerů. Většinou pod zářícím sluncem mělo odborné publikum možnost, aby si při moderovaném programu, praktických ukázkách a testování v terénu vyzkoušelo výkonnost a rozmanitost palety stavebních strojů Liebherr.

  • Okolo 8.700 návštěvníků na pěti stanicích RoadShow v Rakousku a České republice.
  • Tuto mobilní show navštívilo mnoho zákazníků z celé Evropy
  • Motto letošní prezentace širokého programu stavebních strojů znělo: „Zažijte rozmanitost“

Již počtvrté na celkem pěti zastávkách představila společnost Liebherr pod heslem „Zažijte rozmanitost“ 22 stavebních strojů, které tvoří reprezentativní průřez výrobního programu. Vystavené stroje společnosti Liebherr a jejích dlouholetých spolupracujících partnerů, firem Mercedes-Benz a Trimble, byly návštěvníkům poskytnuty i k praktickému vyzkoušení. Celý program byl doplněn prezentacemi produktů a příslušenství, jízdami zručnosti a simulátory. Společnost Liebherr navíc informovala o poskytovaných službách, jako jsou kompletní montáže jeřábů, revize mísicích zařízení, nabídkách komplexních služeb k zemním strojům, logistice náhradních dílů a programu Reman pro komponenty.

Prezentující tým Liebherr RoadShow měl u zákazníků a partnerů vynikající odezvu. Účast přibližně 8 700 návštěvníků na pěti předváděcích místech opět překonala vysokou úroveň návštěvnosti z roku 2012. Mezinárodní duch série předváděcích akcí se výrazně projevil i v roce 2015. Společnost Liebherr přivítala hosty nejenom z Rakouska a České republiky, návštěvníci přicestovali také z Itálie, Švýcarska, Německa, Rumunska, Polska, Slovenska, Ruska, Maďarska, Švédska, Slovinska, Chorvatska i z USA.

RoadShow tým v Markgrafneusiedl

Náročné zkušební jízdy nákladních vozidel a dodávek společnosti Mercedes-Benz měly velký ohlas. Během celé akce se uskutečnilo dohromady více než 2 000 zkušebních jízd. Návštěvníci si také mohli vyzkoušet produkty společnosti Trimble zastoupené systémy GPS, laserovým naváděním a vážním systémem Loadrite pro hydraulická rypadla.

Kromě praktických ukázek se konalo mnoho podrobných odborných a informativních diskuzí mezi návštěvníky a pracovníky společnosti Liebherr, které dokládají, že tento způsob předváděcí akce je skvělým doplněním veletržních prezentací. Úspěšný výsledek předváděcí akce dokresluje také skutečnost, že kromě množství poptávek byla uzavřena i celá řada kupních smluv.

Praktická ukázka LH 35 M v Roppenu

www.liebherr.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Liebherr-Werk Bischofshofen GmbH

Komentáře