Týden s ROCKWOOL RoadShow po České republice

Týden s ROCKWOOL RoadShow po České republice

Pro první říjnový týden připravila společnost ROCKWOOL pro realizační firmy, odbornou i širokou veřejnost prezentační dny formou ojedinělého mobilního školicího centra. Během jednoho týdne prezentační centrum zastavilo v šesti městech České republiky a živě představilo kamennou vlnu ROCKWOOL  a její unikátní vlastnosti zúčastněným stavebníkům a zájemcům z řad laiků.

Zástupcům realizačních firem bylo k dispozici zázemí mobilního stánku se sadou prezentací, jejichž průběh byl obohacen o praktické ukázky klíčových vlastností a výhod kamenné vlny ROCKWOOL.

Účastníci školení se díky živým testům mohli na vlastní oči přesvědčit, že kamenná vlna skutečně nehoří, je nenasákavá či tlumí hluk. Nechyběla ani doporučení a rady produktových odborníků ROCKWOOL pro správný postup při instalaci a montáži izolačních desek do jednotlivých stavebních konstrukcí.

Praktické ukázky – nehořlavost (vpravo) a nenasákavost (vlevo) kamenné vlny ROCKWOOL  

Z oblasti výrobkového portfolia byly v rámci Road Show představeny novinky a řešení pro izolaci podlah a stropů, variabilita způsobu kotvení fasádní izolace Frontrock MAX E (zápustná montáž či kotvení na povrchu izolační desky) či nejzajímavější referenční objekty.

Praktická ukázka přípravy a instalace desky z kamenné vlny ROCKWOOL do stavební konstrukce

Tým odborníků ROCKWOOL naopak uvítal zpětnou vazbu a praktické zkušenosti realizačních firem.

Účastníci ROCKWOOL Road Show získali kromě celé řady informací osvědčení o absolvování školení potvrzené hlavním řečníkem, Ing. Pavlem Matouškem, produktovým manažerem.

Poděkování patří jak týmu ROCKWOOL, tak partnerům, v jejichž prodejních areálech bylo možné Road Show realizovat a samozřejmě samotným účastníkům, kteří věnovali svůj čas a projevili zájem o rozšíření svých znalostí a zkušeností o tepelných, protipožárních a zvukových izolacích.

Více informací o tajemstvích kamenné vlny ROCKWOOL na www.rockwool.cz.

–>–>

RubrikyUdálosti