Aquatherm Praha 2020 opět překvapuje

Veletrh Aquatherm Praha 06

Ve dnech 3. – 6. března 2020 se na výstavišti v Letňanech bude konat již 23. ročník veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm Praha. V pěti halách se návštěvníkům představí více jak 210 vystavovatelů z řad tuzemských i zahraničních výrobců a dovozců vytápěcí, ventilační, klimatizační, sanitární, měřicí a regulační techniky.

Vystavovatelé zde premiérově představí novinky pro rok 2020, mají připravené soutěže pro návštěvníky veletrhu a někteří s nimi budou slavit kulatá výročí svého založení.

Součástí veletrhu bude čtyřdenní doprovodný program věnovaným aktuálním tématům. Během odborných přednášek, kulatých stolů a panelových diskuzí se budeme věnovat tématům ohledně budoucnosti plynu, výměny kotlů, větrání, hospodaření s dešťovou a odpadní vodou, zelených fasád a střech, GDPR a EET pro řemeslníky a mnoho dalšího.

Dvoudenní Konference SRI 100 % přinese nejen všechny dostupné informace k evropské směrnici o energetické náročnosti budov, jež vyústí v roce 2020 v zákonnou povinnost splnění podmínek pro budovy s téměř nulovou spotřebou energie, ale zároveň návštěvníky přenese ve stejném čase a místě prostřednictvím zástupců renomovaných firem i do praxe.

Univerzitní centrum pro energeticky efektivní budovy ČVUT nás nechá nahlédnout do Českého pavilonu na světové výstavě EXPO 2020 v Dubaji, do kterého instalovali autonomní systém S.A.W.E.R., který dokáže i v extrémně suchém a horkém klimatu vyrábět vodu ze vzduchu a využívá přitom pouze sluneční energii. Mimo jiné představí i inovace v solárních systémech, mikroelektrárnu WAVE – kotel, který vyrábí teplo i elektřinu a mnoho dalšího.

Veletrh Aquatherm Praha 08

Během doprovodného programu představí své novinky pro rok 2020 i společnosti Grundfos Sales
Czechia and Slovakia s.r.o. a Daikin Airconditioning Central Europe – Czech Republic spol. s r.o. Podrobný doprovodný program najdete na stránkách veletrhu nebo na hlavní stránce portálu TZB-info ve speciálním veletržním okně, kde návštěvníci najdou i stream on-line vysílání rozhovorů se zajímavými lidi na zajímavá témata.

Na expozici TZB-info najdou návštěvníci odborné redaktory s informacemi o cenách energií a nákladů na vytápění, ostrovních systémech, FV, akumulaci, výměně kotlů, úsporách, facility managementu, bezpečnosti budov, úsporném stavění, NZEB, BIM a architektuře.

Veletrh Aquatherm Praha 05

Jako první v historii zajistili pořadatelé veletrhu pro členy České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě možnost získat návštěvou veletrhu a doprovodného programu až 5 bodů do programu celoživotního odborného vzdělání.

Vstup na veletrh je při registraci na oficiálních stránkách veletrhu stále zdarma. A zdarma je také k dispozici pro návštěvníky veletrhu jednoduchá aplikace pro čtení QR kódů z exponátů, aby si mohli jednoduše uchovat veškeré informace, kontakty na prodejce a fotografie pro další využití. I po tolika ročnících nepřestává veletrh překvapovat…

ZDROJ: PR článek společnosti MDL Expo s.r.o., kontakt: aquatherm-praha@mdlexpo.cz