Veletrh Aquatherm Praha 06
Galerie(8)

Aquatherm Praha 2020 opět překvapuje

Ve dnech 3. – 6. března 2020 se na výstavišti v Letňanech bude konat již 23. ročník veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm Praha. V pěti halách se návštěvníkům představí více jak 210 vystavovatelů z řad tuzemských i zahraničních výrobců a dovozců vytápěcí, ventilační, klimatizační, sanitární, měřicí a regulační techniky.

Vystavovatelé zde premiérově představí novinky pro rok 2020, mají připravené soutěže pro návštěvníky veletrhu a někteří s nimi budou slavit kulatá výročí svého založení.

Součástí veletrhu bude čtyřdenní doprovodný program věnovaným aktuálním tématům. Během odborných přednášek, kulatých stolů a panelových diskuzí se budeme věnovat tématům ohledně budoucnosti plynu, výměny kotlů, větrání, hospodaření s dešťovou a odpadní vodou, zelených fasád a střech, GDPR a EET pro řemeslníky a mnoho dalšího.

Veletrh Aquatherm Praha 01
Veletrh Aquatherm Praha 02
Veletrh Aquatherm Praha 03
Veletrh Aquatherm Praha 04
Veletrh Aquatherm Praha 05
Veletrh Aquatherm Praha 06
Veletrh Aquatherm Praha 07
Veletrh Aquatherm Praha 08

Dvoudenní Konference SRI 100 % přinese nejen všechny dostupné informace k evropské směrnici o energetické náročnosti budov, jež vyústí v roce 2020 v zákonnou povinnost splnění podmínek pro budovy s téměř nulovou spotřebou energie, ale zároveň návštěvníky přenese ve stejném čase a místě prostřednictvím zástupců renomovaných firem i do praxe.

Univerzitní centrum pro energeticky efektivní budovy ČVUT nás nechá nahlédnout do Českého pavilonu na světové výstavě EXPO 2020 v Dubaji, do kterého instalovali autonomní systém S.A.W.E.R., který dokáže i v extrémně suchém a horkém klimatu vyrábět vodu ze vzduchu a využívá přitom pouze sluneční energii. Mimo jiné představí i inovace v solárních systémech, mikroelektrárnu WAVE – kotel, který vyrábí teplo i elektřinu a mnoho dalšího.

Veletrh Aquatherm Praha 08

Během doprovodného programu představí své novinky pro rok 2020 i společnosti Grundfos Sales
Czechia and Slovakia s.r.o. a Daikin Airconditioning Central Europe – Czech Republic spol. s r.o. Podrobný doprovodný program najdete na stránkách veletrhu nebo na hlavní stránce portálu TZB-info ve speciálním veletržním okně, kde návštěvníci najdou i stream on-line vysílání rozhovorů se zajímavými lidi na zajímavá témata.

Na expozici TZB-info najdou návštěvníci odborné redaktory s informacemi o cenách energií a nákladů na vytápění, ostrovních systémech, FV, akumulaci, výměně kotlů, úsporách, facility managementu, bezpečnosti budov, úsporném stavění, NZEB, BIM a architektuře.

Veletrh Aquatherm Praha 05

Jako první v historii zajistili pořadatelé veletrhu pro členy České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě možnost získat návštěvou veletrhu a doprovodného programu až 5 bodů do programu celoživotního odborného vzdělání.

Vstup na veletrh je při registraci na oficiálních stránkách veletrhu stále zdarma. A zdarma je také k dispozici pro návštěvníky veletrhu jednoduchá aplikace pro čtení QR kódů z exponátů, aby si mohli jednoduše uchovat veškeré informace, kontakty na prodejce a fotografie pro další využití. I po tolika ročnících nepřestává veletrh překvapovat…

ZDROJ: PR článek společnosti MDL Expo s.r.o., kontakt: aquatherm-praha@mdlexpo.cz