Program a termíny odborných seminářů Zehnder 09-12/2014

Program a termíny odborných seminářů Zehnder 09-12/2014

Architekti, instalatéři, obchodníci, projektanti a stavitelé, chcete Vašim zákazníkům nabídnout kompletní řešení vytápění, chlazení a větrání pro jejich rodinný dům, byt nebo jimi realizovanou stavbu? Máte zájem jim navrhnout vhodné radiátory pro koupelny a bytové prostory, poskytnout jim pohodové vnitřní klima a ušetřit jim 30-50% nákladů za tepelnou energii se systémy řízeného větrání s rekuperací tepla nebo jim navrhnout stropní sálavé panely jako nejkomfortnější způsob vytápění a chlazení s úsporou provozních nákladů až 44%?

Přihlašte se na odborný seminář – nejlepší příležitost jak získat odborné znalosti a prodejní argumenty, tak nezbytné pro získání důvěry a následné objednávky zákazníka.

Odborné 1-denní semináře probíhají v Zehnder Akademii v Sezimově Ústí II u Tábora a účast na nich je bezplatná stejně jako ubytování mezi dvěma navazujícími semináři.

Získáte na nich znalosti potřebné k prodeji, návrhu, odborné instalaci nebo servisu výrobků Zehnder. Rovněž si prohlédnete více než 45 designových radiátorů ve všech cenových kategoriích, vyzkoušíte tichý provoz ventilátorů, pocítíte „na vlastní kůži“ komfort řízeného větrání stejně jako příjemné sálavé teplo ocelových nebo sádrokartonových stropních panelů.

Vedle toho probíhají „Prezentační semináře“ u partnerů Zehnder. Jsou blíže k Vám, kratší, s představením nejvýznamnějších produktů a informací.

Absolventi seminářů obdrží certifi kát, který je potvrzením, že účastník semináře získal potřebné znalosti pro práci s produkty Zehnder.

Program a termíny všech seminářů naleznete na dalších stranách nebo je k dispozici ke stažení target=“_blank“>ZDE.

Přihlašte se na vybraný seminář již dnes, e-mailem nebo telefonicky: e-mail: info@zehnder.cz • M 731 414 443 • T 383 136 222

Zehnder Akademie – Zehnder Group Czech Republic s.r.o., Pionýrů 641, 391 02 Sezimovo Ústí II, Česká republika (za Táborem směrem na České Budějovice, na dálnici Praha – České Budějovice exit 83,5 km – směr Planá n. Lužnicí – Sezimovo Ústí).

Začátek školení v 9:00 hod., konec cca. v 16:00 hod.