Novinky z Ytongu pro jaro 2018 – pozvánka na veletrh, nové online služby a webináře pro odborníky

Novinky z Ytongu pro jaro 2018 – pozvánka na veletrh, nové online služby a webináře pro odborníky

Na brněnském výstavišti se 25. – 28.4. se můžete setkat se školenými techniky přímo u fragmentu z Ytongu. Budoucí stavebníci se s nimi poradí o výběru materiálu a získají odborné doporučení například jak uspořit nebo jak se vyhnout kritickým místům na stavbě. Cenné rady zde získají také zájemci o stavbu svépomocí. Návštěvníci také mohou přinést svůj plánovaný projekt a zkonzultovat případná zlepšení.

Kompletní stavební systém Ytong opět uvidíte na Stavebním veletrhu 2018

Odborníci na veletrhu uvidí v praxi použití systému včetně správného provedení detailů a mohou zde získat řadu tipů pro jednodušší projektování. představí své novinky včetně praktických ukázek jejich použití. Zájemci o výstavbu mohou využít bezplatného technického poradenství a přijít například probrat řešení svého projektu domu.  Akci provází také mimořádně výhodná obchodní nabídka některých produktů systému. 

Založení rohů si nyní objednáte on-line

Bezplatné založení rohů stavby je cennou službou všem svépomocným stavebníkům – výrazně pomůže k výsledné přesnosti stavby. Nyní jsme zjednodušili objednání termínů,  on-line je možné naprosto kdykoli. Na stránce  www.ytong.cz/zalozeni si ve formuláři zvolíte datum. Najdete zde také důležité informace o tom, jak je nutné předtím  připravit základovou desku. Do dvou dnů vás kontaktuje asistentka a termín potvrdí. E-mail o evidenci poptávky vám přijde okamžitě. Jeden den před plánovaným termínem se vám ozve přímo Ytong mistr a dohodnete si detaily. Doporučený termín objednání je zhruba dva týdny před plánovaným termínem.

Webináře nejen pro odborníky

Techničtí poradci Ytongu reagovali na časté otázky ze stavební praxe a přišli s novým projektem webináře. Architekti, projektanti, ale i svépomocní stavebníci s nimi mohou probrat své dotazy online při živém vysílání, nebo si zvolené téma pustit kdykoli později ze záznamu. Pilotní díl se věnoval tepelné technice. V květnu pak připravují téma konstrukcí stropů a střech.

www.ytong.cz

Komentáře