Nalaďte si online konferenci Autodesk LIVE 2020

Autodesk Live 2020

Seznamte se s nejnovějšími CAD a BIM technologiemi a s novými návrhovými produkty Autodesk prostřednictvím unikátní online konference Autodesk LIVE 2020.

Dne 25. dubna 2019 vysílá společnost CAD Studio interaktivní veřejný videostream, ve kterém představí nové produkty řady Autodesk 2020 (viz oznámení). Díky tomuto živému internetovému vysílání se můžete seznámit s novinkami CAD, CAM, BIM a PDM produktů Autodesk, odkudkoliv z pohodlí vašeho křesla – přímo na vašem na počítači, notebooku, tabletu, telefonu, na televizoru doma nebo ve vaší firemní zasedací místnosti či školní učebně. Vloni se k této konferenci připojilo přes 1300 unikátních sledujících.

Tato nová internetová „televizní“ forma nahrazuje původní tradiční série roadshow. S využitím moderních technologií přiblíží novinky CAD aplikací řady 2020 i zájemcům v těch regionech České a Slovenské republiky, kam naše roadshow dříve nezavítaly.

Divákům zde předvedeme zajímavé novinky produktů AutoCAD 2020, Inventor 2020, Revit 2020, nové profesní sady Autodesk Collection, Fusion 360, nové služby BIM 360 a další nejnovější cloudové technologie, nebo populární nadstavbové aplikace, včetně našich nových bonus nástrojů CS+. Dopolední sekce vysílání je věnována strojírenství, odpolední sekce pak stavebnictví.

Ze zaslaných registrací účastníků konference bude na konci vysílání vylosován nový majitel chytrých hodinek Garmin Vivoactive 3. Účast na této online konferenci je bezplatná.
Registrujte se včas na stránce Autodesk LIVE 2020.

ZDROJ: PR článek společnosti CAD Studio s.r.o.