Máte alergii? Stále vám teče z nosu, očí a nevíte kam se schovat?

Máte alergii? Stále vám teče z nosu, očí a nevíte kam se schovat?

Máme pro Váš domov řešení, čerstvý vzduch bez prachu a pylů! Ne, opravdu se nejedná o žádný vtip, ale o nové technické řešení. KORASMART 1400 představuje stavebně jednoduchý a přitom efektivní způsob přívodu čerstvého vzduchu i při zavřeném okně. Konečně tedy existuje dostupné řešení pro každý dům a byt.

Průměrná čtyřčlenná rodina dokáže během jednoho dne vyprodukovat okolo 12 litrů vody. Nadměrná vlhkost podporuje růst a množení plísní a hub. Aby se vlhkost v interiéru nezvyšovala, je potřeba místnost dostatečně větrat.

KORASMART 1400 je na přívodu vzduchu vybaven jemným pylovým filtrem, na odvodu pak filtrem hrubým prachovým. Na přívodu vzduchu lze filtr dodatečně zaměnit za speciální filtr s aktivním uhlím, jenž se stará o filtraci škodlivých látek a pachů. Podle potřeby tak pomáhá řešit problémy lidí trpících respiračními chorobami nebo alergiemi na pyly. Jelikož chod jednotky je velmi tichý a navíc dokáže výrazně utlumit hluk pronikající zvenčí, hodí se do obývacího pokoje i do ložnice.

Veškeré informace o lokální nástěnné větrací jednotce s rekuperací KORASMART 1400 naleznete na www.korado.cz.

Komentáře