Jaga pokřtila nové produkty

Jaga pokřtila nové produkty

Tradiční křest produktů vydavatelství Jaga se uskutečnil koncem loňského roku v divadle Na Zábradlí. Na úvod společného setkání zaměstnanců, klientů a přátel vydavatelství byla představena celá společnost Jaga Media. Po prezentaci širokého portfolia vydávaných titulů a představení novinek se přistoupilo k samotnému křtu.

Novinky pokřtili ředitel vydavatelství Mgr. Vladimír Brutovský společně s Ing. Petrem Boldem, místopředsedou a ředitelem Dětské dopravní nadace. Vydavatelství věnovalo Nadaci šek v hodnotě 20 000 Kč. Křtil se odborný česko-slovenský časopis s padesátiletou tradicí Inžinierske stavby/Inženýrské stavby a jedenáct odborných knih: Projekty rodinných domů jaro/léto 2007 a podzim/zima 2007, Vše o střeše, Vše o hrubé stavbě, Vše o rekonstrukci bytu, Vše o úsporách energií, Vytápění velkoprostorových a halových objektů, Stavební konstrukce II, Stavební ročenka 2007, Bezvýkopová výstavba a obnova podzemních vedení a Průmyslové podlahy a podlahy v objektech podzemních staveb.

Příjemný večer, který s lehkostí moderovala Karolína Nahodilová, pokračoval udělováním ocenění. Partnerem roku odborných časopisů se stala společnost Rigips a partnerem populárních časopisů IKEA. Dále byla předána ocenění Partner roku odborných knih (Wienerberger) a Partner populárních knih (Romotop). V kategorii Skokan roku si ceny odnesly JAGA NV, Rova-Czech a Tonstav Service.

Partner roku 2007 odborných časopisů: Rigips
Ocenění převzala Ivana Duchoňová.
Partner roku 2007 populárních časopisů: IKEA
Cenu přebírá Jindřiška Valová.
Partner roku 2007 odborných knih: Wienerberger
Cenu převzal Roman Šulista.
Partner roku 2007 populárních knih: ROMOTOP
Z ocenění se raduje Tomáš Káňa.
Skokan roku 2. místo: ROVA-CZECH
Cenu si odnesl Michal Sikora.
Skokan roku 3. místo: TONSTAV-SERVICE
Cenu z rukou ředitele společnosti Jaga Media převzala Renata Šťastná.

Druhou část tohoto společenského setkání vyplnilo divadelní představení skotské básnířky, dramatičky, překladatelky a herečky Liz Lochhead, Perfekt Days, které režírovala Alice Nellis. Hra, jež je laskavou a současně ironickou parafrází na klasické holywoodské romantické komedie plné klišé, dokreslila přátelský kolorit společně prožitého večera.

Další fotografie najdete ve Fotogalerii.

Ludmila Doudová
Foto: Daniel Veselský

RubrikyUdálosti