Happy Materials – nový obchodní partner Messe Frankfurt Exhibition GmbH pro Českou a Slovenskou republiku

Společnost Happy Materials, s.r.o., se od 1. 10. 2008 stává novým obchodním zastoupením veletržní společnosti Messe Frankfurt Exhibition GmbH pro Českou a Slovenskou republiku. Messe Frankfurt Exhibition GmbH pořádá výstavy, veletrhy a konference ve Frankfurtu i v dalších místech po celém světě. Mezi nejvýznamnější veletržní akce patří Heimtextil, Automechanika, Ambiente a ISH.

V rámci činnosti obchodního zastoupení společnost Happy Materials poskytuje komplexní informační a poradenské služby pro české a slovenské vystavovatele a návštěvníky. Pro výstavní akce bude zprostředkovávat, kromě jiného, předprodej vstupenek a organizovat zájezdy pro odborné návštěvníky. Dále nabízí pomoc při návrhu a realizaci výstavních stánků. Pro propagaci jednotlivých veletržních akcí pořádaných Messe Frankfurt Exhibition pořádá tiskové konference a zabezpečuje pravidelný e-mailový informační servis pro novináře.

Happy Materials je v rámci zastoupení Messe Frankfurt Exhibition GmbH nástupcem agentury K + M EXPO, s.r.o. Tato agentura v posledních 20 letech úspěšně rozvíjela obchodní zájmy Messe Frankfurt na českém a slovenském trhu a výrazně tak přispěla k celosvětovému úspěchu a prestiži veletržních akcí pořádaných touto společností.

Zdroj: Happy Materials, s.r.o.