S Glastetikem objevíte svět dekorativních skel

Obložení stěn a knihovny Matelac a Lacobel Green Pastel
Zdroj: © AGC Glass Europe

Sklo je fascinující materiál, který se jako moderní stavební prvek objevuje stále častěji v oblasti interiérového designu. Nespornou výhodou skla jsou jeho jedinečné vlastnosti: odolnost, funkčnost, design, snadná údržba a široké možnosti využití.

Navíc sklo v různých aplikacích odpovídá všem bezpečnostním normám a je často využíváno ve složitějších aplikacích. S tím jsou spojené stále vyšší nároky architektů, projektantů a investorů na kvalitu montáže a především samotného výrobku.

V současné době je díky požadavkům na dokonalé provedení interiérů a inovacím v technologii výroby možné vyrábět nepřeberné množství druhů, tvarů a grafických úprav skel. Mezi naše sklenářské služby tak automaticky patří široké možnosti opracování skel na míru – řezání, broušení, vrtání a další. S tímto vědomím pracují zkušení sklenáři v síti Glastetik výhradně se skly ze skláren AGC.

Celoskleněné dělící příčky Planibel Linea Azzura
Celoskleněné dělící příčky Planibel Linea Azzura | Source: © AGC Glass Europe

Glastetik je síť sklenářských firem, které se zabývají instalacemi designových skel v interiéru po celé ČR. Nabízíme komplexní sklenářské služby v oblasti interiérových skel, od zaměření po instalaci. Naší specializací jsou skleněné obklady, dveře, dělicí příčky, zrcadla, rámování obrazů, přesklívání oken a další sklenářské práce.

Obklad stěny za kuchyňskou linkou skleněný stůl v matném provedení Matelac T Moka a Lacobel T White Oyster
Obklad stěny za kuchyňskou linkou skleněný stůl v matném provedení Matelac T Moka a Lacobel T White Oyster | Source: © AGC Glass Europe

Zároveň představuje vaši inspiraci pro váš domov. Naleznete zde nejen novinky produktů společnosti AGC, ale také zajímavé fotografie realizací povzbuzující k proměně interiéru. Zároveň vám zde odpovíme na otázku: „Na koho se mohu v případě podobné realizace obrátit?“

Magnetická popisovací stěna Lacobel White Pure
Magnetická popisovací stěna Lacobel White Pure | Source: © AGC Glass Europe

Všechny zajímavé realizace a především důležité kontakty na ty správné, šikovné instalační firmy naleznete na webových stránkách www.Glastetik.cz. Přesvědčte se sami.

Přinášíme komplexní řešení, od zaměření po instalaci.

Obraťte se na naši specialistku na interiérová skla, ráda vám poradí:
Mgr. Klára Soukupová
Tel.: 720 935 752
klara.soukupova@eu.agc.com

Více na: www.glastetik.cz
www.agc-store.com
www.agc-yourglass.com

Celoskleněné zábradlí schodiště Stratobel
Celoskleněné zábradlí schodiště Stratobel | Source: © AGC Glass Europe

ZDROJ: PR článek společnosti AGC