Remspace Vás zve na konferenci Real Estate Market Spring 2023

Společnost remspace Vás zve na 22. ročník konference Real Estate Market Spring 2023. Akce se bude konat 7. června 2023 v prostorách Spojky Karlín, na adrese Pernerova 697/35, Praha 8.

V rámci konference budou lídři českého byznysu a odborníci na rozvoj měst, development a investice diskutovat o tom, kdy se rozhýbe realitní trh, zda není načase změnit priority investorů a jakou roli v tom sehraje umělá inteligence. Celodenní program začíná v 9 hodin registrací, konference bude rozdělena do tří panelů.

Zdroj: remspace

Téma první části konference bude věnováno „vhledu“ do Real Estate, budeme diskutovat o tom, jaká je aktuální situace na realitním trhu, jak na ní reagovat, co o ní říká datový ekosystém. Dostaneme odpovědi na otázky, kdy můžeme očekávat opětovné oživení realitního trhu, jaké vize do budoucna mají banky, co pro nás znamená novela nového stavebního zákona a také jak umělá inteligence mění realitní trh. V prvním panelu vystoupí zástupci společností Skanska Residential a.s., Česká spořitelna, a.s., LEXXUS a.s., bnt attorneys in CEE, Deloitte, Dataligence.cz a J&T REAL ESTATE CZ, a.s.

Nosným tématem druhého panelu budou investiční strategie pro příští rok. Zástupci společností KPMG Česká republika, s.r.o., Savills CZ s.r.o, TRINITY BANK a.s., Upvest s.r.o a Penta Real Estate, s.r.o. budou diskutovat o tom, zda budou městská subcentra katalyzátory byznysu a kvalitního bydlení, jak zatraktivnit obchodní potenciál nemovitosti a jak monetizovat umělou inteligenci.

Ve 3. diskusním panelu se můžete těšit na téma kanceláře a logistika. Téma uvede zástupce společnosti Prochazka & Partners s.r.o. Do následující diskuse o tom, jak dosáhnout stoprocentní synergie designu a praktičnosti v reakci na změnu pracovních návyků, co dělá z kanceláří a logistiky stabilní kotvu investičního portfolia a zda a jak lze využít umělou inteligenci v logistice, se zapojí zástupci společností CRESTYL real estate, s.r.o., CTP Invest s.r.o. a Penta Real Estate, s.r.o.

Zdroj: remspace

Hlavními partnery konference jsou: bnt attorneys in CEE, Česká spořitelna, a.s, Deloitte, MS architekti, s.r.o. a Penta Real Estate, s.r.o.

A partnery konference jsou: CTP INVEST s.r.o., ČSOB, a.s, J&T REAL ESTATE CZ, a.s., LEXXUS NORTON, Savills CZ s.r.o, Skanska Residential a.s, SVOBODA & WILLIAMS s.r.o., Upvest s.r.o. a Wearrecho.

Mediálním partnerem akce je ASB.

Celým dnem Vás provede moderátorka Kateřina Rohlíčková. Těšit se můžete na výborné občerstvení i oběd. Do konce května můžete využít speciální akci na vstupenky 2+1 zdarma.

Kompletní program a další informace o námi pořádaných akcích najdete na webových stránkách www.remspace.cz.

O společnosti remspace

Remspace je online magazín a komunikační platforma pořádající konference a diskusní setkání. Online magazín remspace (dříve Stavebního fóra) vychází nepřetržitě již od roku 2001 a je tedy jedním z nejdéle vycházejících realitních časopisů v České republice. Magazín komplexně mapuje vývoj na realitním trhu, v oblasti vystavěného prostředí, architektury, investic, urbanismu, ale i na poli legislativním. Organizované konference korespondují s aktuálními tématy zveřejňovanými v rámci online magazínu. Na těchto konferencích se setkávají a společně diskutují odborníci na development, real estate, architekturu, vystavěné prostředí a finance.

ZDROJ: PR článek společnosti remspace