23. ročník konference remspace Real Estate Market Spring 2024

Česká ekonomika a development ožívá po téměř dvouleté recesi. Developerům se donedávna vlivem vysokých úrokových sazeb často nevyplatilo své byznysplány ani rozjíždět. Je aktuální optimismus z oživení trhu na místě? Je stabilní, nebo můžeme brzy očekávat další propad?

Pomůže novou výstavbu rozhýbat správným směrem NSZ, zlevňování hypoték, investice do dostupného bydlení nebo digitální transformace českého trhu? Budou i nadále kanceláře a logistika stabilní kotvou investičního portfolia? Nenechte si ujít setkání lídrů byznysu, best-practice sharing a networking 19. 6. 2024 v rámci 23. ročníku konference Real Estate Market Spring 19. 6. 2024 ve Spojce Karlín. Kompletní program a přihlášku naleznete na webu remspace: https://www.remspace.cz/akce/real-estate-market-spring/program

V rámci prvního panelu Dynamika rezidenčního trhu budou diskutovat odborníci jako Denisa Višňovská z LEXXUS NORTON, Tomáš Běhounek z bnt attorneys in CEE, Michal Němec z Dostupného bydlení České spořitelny, Jan Schneider za Ministerstvo pro místní rozvoj ČR a Jan Vitvera z Home Portal. Věnovat se budeme nejen dostupnosti bydlení v České republice, ale také otázce regulace nájmů a jak to chodí v zemích, kde vlastní bydlení není kult, jaké budou dopady Cenové mapy Ministerstva financí. Debata se také zaměří na digitalizace stavebních procesů, která by měla začít od července 2024, jsme na ni připraveni?

Druhý diskusní panel bude věnovaný úspěšným investičním strategiím a alternativním způsobům financování. Diskutovat budeme o vlivu NZS na spolupráci investorů, měst a developerů, ale také o tom, jak proměnit data na znalosti a zisk. Vydrží realitní trh stabilní, je aktuální optimismus na místě a jaká bude dynamice investičních strategií pro příští rok. Diskutovat budou Jiří Čepán ze společnosti Upvest, Lukáš Kovanda z Trinity Bank, Marek Pohl ze Savills, Michal Skořepa z Česká spořitelna a v neposlední řadě Pavel Streblov z Penta Real Estate.

Diskusi uzavře třetí blok konference Nerezidenční development: vize a transformace měst. Laurent Jechoux ze společnosti Contera, Tomáš Kadeřábek z Asociace developerů a Petr Palička z Penta Real Estate se budou v diskusi věnovat úspěšným strategiím, novým lokalitám, trendům, výzvám a investičním příležitostem v rámci českého real estate trhu, ale také tomu, co dělá z kanceláří a logistiky stabilní kotvu investičního portfolia. Zaměříme se také na to, zda nastartuje NZS rychlejší, objemnější a levnější výstavbu.

Exkluzivním partnerem remspace je: Penta Real Estate.

Hlavními partnery jsou: bnt attorneys in CEE, Česká spořitelna a MS architekti.

Partnery jsou: CRESTYL, ČSOB, Home Portal, ​J&T REAL ESTATE CZ, LEXXUS NORTON, Savills, Svoboda & Williams, Upvest​ a Wearrecho.

Hlavním mediálním partnerem je: CzechCrunch.

Mediálními partnery jsou: ASB, EARCH a newstream.

ZDROJ: PR článek remspace