asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví
Partneři kategorie

Energie pro budoucnost VI

06.03.2012
Progresivní řešení energetické hospodárnosti domácností a provozoven služeb. Využití energie v obytných budovách, domácnostech a provozovnách služeb je oblastí, která skýtá velké příležitosti k úsporám.
Každou chvíli se tak objevují nová řešení, ať už v podobě zařízení či spotřebičů inovativně konstruovaných s ohledem na vzrůstající význam energetické účinnosti, nebo rovnou celých komplexních sofistikovaných systémů. Stále častěji se setkáváme také s novými koncepty přístupu k této oblasti, snažících se oslovit spotřebitele (obyvatele domácností ale také provozovatele služeb) a vést je k uváženému přístupu ke spotřebě energie. Všechny tyto aspekty zvyšování energetické hospodárnosti budou tématy šestého pokračování pořadu konferencí Energie pro budoucnost na letošním veletrhu Amper.

Z témat přednášek vybíráme: Legislativní rámec k nakládání s energiemi v bytech a provozovnách služeb, souvislosti mezi měřením spotřeby elektrické energie a jejím efektivním využíváním, možnosti efektivního osvětlování interiérů, energetické štítkování spotřebičů, nebo rekuperace tepla při větrání obytných prostor.

Vstup na konferenci je volný, na základě registrace na webové stránce konference. Účastníci obdrží během konference volnou vstupenku na veletrh Ampér. Konferenci pořádá nakladatelství FCC PUBLIC s.r.o., ve spolupráci s veletržními správami Terinvest, s.r.o. a BVV, a.s., Českomoravskou elektrotechnickou asociací ELA a Elektrotechnickou fakultou ČVUT. Odborným garantem konference je prof. Ing. jiří Tůma, DrSc. Konference se koná pod záštitou Střediska pro efektivní využíévání energie SEVEN, o.p.s. Partnery konference jsou ČEZ, a.s., Philips Lighting ČR, s.r.o., ThermWet s.r.o. a Gorenje s.r.o. - obchodní skupina MORA.

Kompletní program konference a registrační formulář naleznete na www.fccpublic.cz/konference

-->-->


Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media