Partneři sekce:
  • P.M.H. Invest & Trade
  • Rehau

Seznamte se s HT – SYSTÉM PLUS®

Seznamte se s HT - SYSTÉM PLUS®

Odpadní trubky z polypropylenu, odolávající vysokým teplotám. Připojovací, odpadní, větrací a svodné potrubí uvnitř budov (oblast použití B) v případě vyššího teplotního, či chemického zatížení, avšak bez nároku na sníženou hořlavost.

Vysoké užitné vlastnosti
Odpadní trubky a tvarovky HT-Systém PLUS (PP)® jsou špičkovým výrobkem s vysokými užitnými vlastnostmi. Při jejich navrhování se vycházelo z požadavků současné architektury a stavebnictví s ohledem na vysoké mechanické, hygienické a zejména ekologické požadavky. Podmínky výroby, rozměry i podmínky zkoušek odpovídají ČSN EN 1451-1.

Bezpečný provoz, nízké riziko zanášení
Výrobní postup zaručuje dokonale hladký vnitřní i vnější povrch trubek i tvarovek. Ten spolu s precizně navrženým tvarem hrdlového spoje zaručuje vynikající hydraulické vlastnosti potrubí. Hrdlový spoj je těsněn vícenásobným těsnícím elementem, zajišťujícím nejen dokonalou těsnost ale i dlouhodobou pružnost spoje.

Životnost až 100 let
Surovinou pro výrobu odpadních trubek a tvarovek je polypropylen (PP). Materiál s vysokou houževnatostí, dlouhodobou teplotní a chemickou stabilitou, který propůjčuje potrubí mimořádně dlouhou životnost.

Univerzální použití
HT-Systém (PP)® je kompletní systém pro vnitřní kanalizaci se širokým výběrem prvků, jehož struktura byla adaptována pro potřeby tuzemské výstavby. Je snadno propojitelný se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí.

Snadná montáž
Snadné spojování pomocí násuvných hrdel, těsněných elastomerovým kroužkem, urychluje na rozdíl od lepených či svařovaných systémů jinak obtížnou montáž. Zároveň zaručuje okamžitou a dokonalou těsnost spojů, čímž umožňuje provedení tlakové zkoušky bezprostředně po ukončení montáže.

100% recyklovatelnost
Produkt je vyráběn technologickým postupem, který je šetrný k přírodnímu prostředí. Je plně recyklovatelný a v případě tepelného rozkladu neprodukuje toxické zplodiny.

Výhody HT – Systému Plus®

– robustnější trubky i tvarovky díky optimalizované receptuře
– vyšší stabilita při skladování, vyšší tuhost
– vyšší ochrana proti hluku – tišší potrubí (26 dB)
– vyšší kruhová tuhost
– vysoká tepelná odolnost do 100°C
– zlepšené parametry hořlavosti
– vysoká chemická odolnost vůči většině chemikálií
– vyšší rozměrová stabilita, menší srážení
– kvalitnější a stálejší potisk trubek EAN kódem
– kompletní sortiment trubek, tvarovek a doplňků
– volba ze 3 druhů těsnění umožňuje vybrat optimální materiál

Gebr. Ostendorf – OSMA, zpracování plastů s.r.o., Komorovice 1, 396 01 Humpolec, Česká republika

www.kanalizacezplastu.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Gebr. Ostendorf – OSMA, zpracování plastů s.r.o.