schell comfort

Rohové ventily s filtrem – spolehněte se na kvalitu od firmy SCHELL

Každý odborník si pod pojmem rohové ventily vybaví jméno jejich tradičního výrobce Schell. Není divu, tato společnost je neoddiskutovatelným světovým leaderem v produkci těchto nezbytných výrobků sanitární techniky. Svou pozici si drží i díky neustálým technologickým inovacím.

Již několik let slaví úspěchy s novou generací rohových ventilů Comfort s filtrem. Ty zabezpečí nejen precizní ochranu armatur před nečistotami a usazeninami v pitné vodě, ale stejně tak chrání zdraví uživatelů pitné vody. Ventily Schell Comfort zaujmou především jemným filtrem z odolného polyetylénu s velikostí oček pouhých 250 mikronů.

Tím je zajištěno zadržení většiny nečistot před armaturou nebo nádržkou WC, aniž by ovšem byl negativně ovlivněn průtok vody. Uživatelé si snadno můžou její průtok nastavit pomocí pohodlné rukojeti, která ovládá chod dutého vřetene. A právě v něm je umístěn i zmiňovaný speciální filtr.

Snadné je nejen ovládání ventilu, ale také jeho pravidelná údržba. Zcela postačuje jednoduché vyšroubování filtru po uzavření ventilu a krátký proplach pod proudem čisté vody. Výrobce u nové generace ventilů s filtrem Schell Comfort zdůrazňuje také jejich lehčí chod. Uzavírání i otevírání ventilu probíhá plynule, bez tlakového rázu.

Comfort 052120699
Comfort | Zdroj: Schell

Ačkoliv je kvalita pitné vody v rozvodech v České republice obecně považována za poměrně vysokou, během její distribuce k odběrateli se do ní mohou dostat nečistoty z potrubí, uvolněný vodní kámen a i další, oku téměř neviditelné mechanické částečky. Právě rohový ventil Schell Comfort dokáže všechny tyto možné komplikace doslova odfiltrovat.

Dlouhou životnost a spolehlivost ventilu zajišťuje použití vysoce kvalitní, hygienicky nezávadné a certifikované mosazi s kvalitní povrchovou chormovanou úpravou. Stejně jako u všech dalších výrobků této známé značky se můžete spolehnout na kvalitu „Made in Germany“, rodinná firma Schell si zakládá na skutečnosti, že výrobky jsou stále projektovány i vyráběny v domovském městě Olpe.

novy ventil SCHELL Comfort s filtrem 2
nový ventil SCHELL Comfort s filtrem | Zdroj: Schell

Více informací o firmě Schell získáte na www.schell.eu nebo na níže uvedených kontaktech.

KONTAKT:
Ing. Aleš Řezáč, obchodní manažer ČR, tel.: +420 602 754 712;
e-mail: ales.rezac@schell.eu, www.schell.eu

ZDROJ: PR článek společnosti Schell