Odborné semináře na Větrání, vytápění a chlazení v 01 – 06/2016
Galerie(2)

Odborné semináře na Větrání, vytápění a chlazení v 01 – 06/2016

Architekti, instalatéři, obchodníci, projektanti a stavitelé, chcete Vašim zákazníkům nabídnout kompletní řešení vytápění, chlazení a větrání pro jejich rodinný dům, byt nebo jimi realizovanou stavbu?

Máte zájem jim navrhnout vhodné radiátory pro koupelny a bytové prostory, poskytnout jim pohodové vnitřní klima a ušetřit jim 30–50% nákladů za tepelnou energii se systémy řízeného větrání s rekuperací tepla nebo jim navrhnout stropní sálavé panely jako nejkomfortnější způsob vytápění a chlazení s úsporou provozních nákladů až 44%?

Přihlašte se na odborný seminář – nejlepší příležitost jak získat odborné znalosti a prodejní argumenty, tak nezbytné pro získání důvěry a následné objednávky zákazníka a prohlédnout si vzorky téměř všech výrobků Zehnder.

Odborné semináře probíhají v Zehnder Akademii v Sezimově Ústí II u Tábora a od podzimu 2015 rovněž v nově otevřené Zehnder & Husky Akademii v Praze. Účast na nich je bezplatná stejně jako ubytování mezi dvěma navazujícími semináři. Nově byly zařazeny 3-hodinové prezentační programy pro architekty.

Pro první seznámení s výrobky Zehnder můžete rovněž využít prezentační semináře u partnerů Zehnder. Jsou blíže k Vám, kratší, s představením nejvýznamnějších produktů a informací.

Program, termíny, začátek a konec všech seminářů naleznete target=“_blank“>ZDE.

Přihlašte se na vybraný seminář, e-mailem nebo telefonicky: e-mail: info@zehnder.cz • M 731 414 443 • T 383 136 222

Zehnder Akademie – Zehnder Group Czech Republic s.r.o., Pionýrů 641, 391 02 Sezimovo Ústí II, Česká republika (na dálnici Praha – České Budějovice exit 84 km – směr Planá n. Lužnicí – Sezimovo Ústí).

Zehnder & Husky Akademie – Vídeňská 573, 252 42 Vestec u Prahy (exit “Vestec” na pražském okruhu mezi dálnicí na Brno a Plzeň nebo po Vídeňské ul.z Prahy 4 nebo busem ze stanice Budějovická).