evohone CZ

Evohome, systém chytré regulace vytápění Honeywell Home, je zase o něco chytřejší

Společnost Resideo Technologies Inc. (NYSE: REZI), přední světový poskytovatel řešení v oblasti domácího komfortu a zabezpečení, přichází s vylepšeným systémem chytré regulace vytápění, Honeywell Home evohome.

Unikátní1 řešení umožňující spotřebitelům jednoduše upravovat teplotu v jednotlivých pokojích, ať už vzdáleně prostřednictvím aplikace, či přímo na místě, je nyní zase o trochu chytřejší.

Díky novým smart prvkům systému evohome je toto bezdrátové univerzální řešení možné využít v naprosté většině domácností, což nyní umožní více majitelům nejen efektivně kontrolovat a ovládat vytápění až ve 12 obytných zónách z jedné aplikace, ale samozřejmě také snižovat spotřebu elektrické energie, a s tím spojené náklady2.

Evohome vytvořený společností Resideo je navržen i vyráběn v Evropě. Kombinuje 130 let inženýrských zkušeností spolu s inovativní smart home technologií a je tak řešením, které je jednoduché jak pro profesionály na instalaci, tak pro členy domácnosti na ovládání, a to díky následujícím prvkům:

  • Řešení budoucnosti pro generaci, které není lhostejná změna klimatu – univerzální systém, který je nyní kompatibilní i s tepelnými čerpadly.
  • Kompatibilita s naprostou většinou zdrojů tepla – evohome funguje jak s tepelnými čerpadly, tak s tradičními i moderními vysoce efektivními plynovými kotly, s dálkovým topením, nebo s kotly na pelety.
  • Maximální komfort v každému pokoji ve všech ročních obdobích, nyní včetně funkce chlazení pro teplená čerpadla – jednoduché přepnutí mezi chladícím a vytápěcím módem v jednotlivých zónách/místnostech, v zimě udrží příjemné teplo a v létě zase ochladí dle aktuální potřeby.
  • Zlepšuje výkon kotle skrze patentovanou technologii – Advanced Load Scaling™ (pokročilé stupňování výkonu) omezuje nehospodárně vysoké teploty v kotli a zajišťuje, aby kotel fungoval v režimu nejvyšší účinnosti. To zahrnuje i funkci pro vypnutí vytápění při výjimečně teplém počasí v přechodovém období mezi zimou a létem.
  • Chytrá korekce podle počasí – dokonalejší řízení komfortu prostředí v místnostech při snížení spotřeby energie využívající informace o aktuální venkovní teplotě, naměřené a požadované teplotě v místnosti a unikátní funkce, která mapuje ztráty tepla v jednotlivých pokojích.

Nový a chytřejší evohome je již v prodeji.

„Náš systém evohome nabízí spolehlivé a ověřené řešení chytrého vytápění, které bylo instalované již 100 000 profesionály. A právě tyto nové a vylepšené funkce a prvky z něj dělají ještě chytřejší volbu než kdy dříve,“ popisuje nejnovější evropský vývoj produktu Krysztof Meinicke, produktový ředitel EMEA.

Pro více informací o možnostech řízení a ovládání domácího komfortu pomocí systému evohome navštivte: www.homecomfort.resideo.com/evohome

Ochranná známka Honeywell Home je využívána na základě licence od Honeywell International Inc.

  •  1Resideo je průkopníkem v oblasti smart home řešení a na trh uvádí své produkty již více než 20 let.
  •  2Evohome má nejvyšší možné hodnocení dle ErP (směrnice stanovující rámce pro určení požadavků na ekodesign výrobků spojených se spotřebou energie), a to třídu VIII.