KOTLÍKOVÁ DOTACE ANEB KONEC SMOGU V ČECHÁCH

KOTLÍKOVÁ DOTACE ANEB KONEC SMOGU V ČECHÁCH

Česká republika bojuje za lepší vzduch, vyhrajte tento boj také a pořiďte si (samozřejmě se štědrým příspěvkem) odborníky na ideální klima. Domov se stane domovem v pravém slova smyslu, až v něm zavládne ta pravá tepelná pohoda. Neváhejte a využijte kotlíkovou dotaci, která je také na radiátory a lokální větrací jednotky s rekuperací společnosti  KORADO, a.s.

Berte, dokud dávají…

Cílem nyní tak známého programu je snížení míry znečištění ovzduší, které představuje pro Českou republiku rok od roku větší problém. Výměna stávajících (neekologických) ručně plněných kotlů na tuhá paliva za nové nízkoemisní tepelné zdroje představuje pro mnoho majitelů domů noční můru, ovšem jen na první pohled! Uvědomte si, že máte jedinečnou možnost pořídit si zbrusu nové radiátory, ale také rekuperační jednotky. A věděli jste, že uznatelnými náklady jsou související stavební práce, projektová dokumentace a doklady o úhradě? Neprohloupněte a pohlídejte si termín možnosti podání své žádosti i vy!

Horké ocelové krasavice

Zamávejte vysokým účtům a nevzhledným článkovitým radiátorům, které patřily k nehezkému zákoutí každé místnosti. Přivítejte deskové radiátory předního výrobce společnosti KORADO, a. s., které zabírají méně místa, zapadnou do každého interiéru (až 21 barevných možností), snadno se udržují, ale zároveň stále poskytují vysoký výkon. Nové deskové radiátory je navíc možné kombinovat se všemi zdroji tepla včetně plynových kondenzačních kotlů či tepelných čerpadel.

Starý radiátor za nový – RADIK KLASIK – R

Luxusní otopné těleso RADIK KLASIK – R je optimálním produktem pro všechny rekonstrukce a modernizace rodinných domů a bytů. Jedná se o ideální typ moderního deskového radiátoru s roztečí 500 mm, který vnese do Vašeho domova teplo a zároveň jej pořídíte v rámci kotlíkové dotace. Výměna je čistá a rychlá, navíc bez řezání či svařování trubek.

Čerstvý vzduch v jakoukoliv denní dobu

Představujeme vám stavebně jednoduchý a přitom efektivní způsob přívodu čerstvého vzduchu i při zavřeném okně. Jednoduše se rozlučte s nechtěným venkovním hlukem, ale také hmyzem, plísněmi, pyly či prachem. Lokální větrací jednotky s rekuperací otevírají dveře do světa bezpečného, ale také současně technicky dostupného větrání pro každý dům a byt. Nyní pořízení jednotek je navíc podporováno kotlíkovou dotací, proto je nejvhodnější čas poohlédnout se po té nejideálnější právě pro Vaše obydlí.

Lokální větrací jednotka s rekuperací KORASMART 1400

Jednotka KORASMART 1400 zaujme energeticky úsporným řízeným větráním umožňujícím nastavit maximální požadovanou vlhkost a teplotu. Rychlá a snadná montáž větrací rekuperační jednotky KORASMART 1400 disponuje nízkými investičními náklady, neboť umožňuje instalaci do stávajících objektů či novostaveb. Současně díky svým rozměrům a jednoduchému svěžímu designu tak zapadne takřka do jakéhokoli interiéru. Samotná jednotka je vybavena podsvíceným LCD displejem a dálkovým ovladačem, který usnadňuje ovládání jednotky.  

Více informací získáte na www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO, a.s. www.korado.cz