Partneři sekce:
  • P.M.H. Invest & Trade
  • Rehau

Zehnder Akademie v roce 2014

Zehnder Akademie v roce 2014

Otevření vzdělávacího střediska společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o. v Sezimově Ústí loni vzbudilo velký zájem projektantů, instalatérů, specialistů velkoobchodu a dalších odborníků v oboru. Možnost přihlásit se na odborná školení máte i letos.

Největší evropský výrobce v oblasti vytápění a větrání působí v České a Slovenské republice úspěšně již několik let. Na základě dosavadních obchodních výsledků proto domovská švýcarská společnost Zehnder Group založila českou společnost Zehnder Group Czech Republic s.r.o a právě zmiňovanou Zehnder Akademii, která odborníkům z oboru dává ojedinělou příležitost získat fundovaný vhled do nabídky výrobků a funkčních řešení této firmy. Fakt, že se slavnostního otevření zúčastnil i sám majitel a předseda představenstva Hans Peter Zehnder, svědčí o významu, který českému a slovenskému trhu švýcarská společnost přikládá. „Otevření zastoupení pro ČR a SR je pro nás milníkem ve stoleté historii společnosti, protože zde nacházíme trh, dobrý tým spolupracovníků, máme vhodné produkty a můžeme se opřít o podporu zákazníků,“ vyjádřil se při této příležitosti H.P. Zehnder.

Součástí sídla firmy a Akademie Zehnder v Sezimově Ústí je také showroom výrobků. Odborníci oceňují možnost „osahat si“ designové radiátory, stropní sálavé panely a systémy větrání s rekuperací tepla a konzultovat jejich konstrukci a funkčnost přímo se zástupci firmy: „Účastníci školení si mohou kromě získání odborných informací a prodejních argumentů prohlédnout více než 45 designových koupelnových a bytových radiátorů značek Zehnder a Runtal, přesvědčit se proč využitím bezúdržbového stropního sálavého vytápění Zehnder lze dosáhnout úspory provozních nákladů až 40% a seznámit se kvalitními produkty systému větrání jako například patentovaným entalpickým výměníkem pro zpětné získávání tepla i optimalizaci vlhkosti nebo jedinečným systémem rozvodu vzduchu. Navíc mnoho výrobků je zprovozněno a slouží pro vytápění a větrání akademie i kanceláří,“ vysvětluje Ing. Jiří Štekr, vedoucí zastoupení firmy pro ČR a SR. Na níže uvedených kontaktech se lze na semináře přihlašovat jednotlivě, firma Zehnder ovšem v případě zájmu nabízí také pořádání jednodenních firemních školení.

Portfolio produktů Zehnder nabízí komplexní a v dnešní době čím dál žádanější energeticky úsporná řešení pro klima, která nachází uplatnění jak v bytových, tak také komerčních a průmyslových budovách. Není proto divu, že zájem odborníků o odborná školení byl v loňském roce enormní. Komfortní prostorové klima je otázkou správně zvoleného vytápění, chlazení, případně cirkulace čerstvého a zdravotně nezávadného vzduchu – tyto nároky dnes staví před projektanty a stavitele nejen investoři komerčních a průmyslových komplexů, ale stejně tak nových rodinných domů. Od projektantů očekávají znalost nejnovějších poznatků a trendů v oboru a právě tyto informace jim odborná školení Zehnder poskytují. Účastníci po skončení školení navíc obdrží certifikát, který můžou následně uplatnit v rámci programu Nová zelená úsporám.

Zehnder Akademii najdete v sídle společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o. na adrese Pionýrů 641, 391 02 Sezimovo Ústí II, Česká republika (za Táborem směrem na České Budějovice, na dálnici Praha – České Budějovice exit 83,5 km směr Planá n.Lužnicí).  Přihlášky na školení je možné zasílat e-mailem na adresu: info@zehnder.cz

V případě dalších dotazů můžete kontaktovat firmu  telefonicky na číslech : T +420 383 136 222, M + 420 731 414 443.

Program a termíny školení naleznete //Zehnder_Program_a_terminy_skoleni_1_pol_2014.pdf>ZDE.

Zehnder Group Czech Republic s.r.o. • Pionýrů 641 • 391 02 Sezimovo Ústí II • Česká Republika
T +420 383 136 222 • info@zehnder.czwww.zehnder.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o

RubrikyVětrání a klimatizace