Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Ostendorf - OSMA

Nový terasový systém pro vysoce zatěžované komerční prostory

Nový terasový systém pro vysoce zatěžované komerční prostory

Terasový systém TWINSON O-Terrace+ je nové prémiové řešení venkovních teras pro komerční použití. Systém O-Terrace+ je vyroben z materiálu Twinson® od společnosti Deceuninck, který v sobě spojuje vlastnosti PVC a dřeva. Jeho stylová a robustní povrchová úprava a snadná instalace dělají z řešení O-Terrace+ ideální trvanlivý stavební materiál.

„Jedná se o rozšíření stávajícího výrobku Twinson O-Terrace. O-Terrace+ je vysoce kvalitní, robustní venkovní řešení terasových obkladů, které nabízí snadnou instalaci a je ideální pro veškeré intenzivně používané povrchy, zejména pak pro větší, komerčně využívané prostory, jako jsou například terasy hotelů nebo restaurací či plochy na veřejných koupalištích,“ řekl Radek Slabák, obchodní ředitel společnosti Deceuninck.

Systém O-Terrace+ je vyroben z materiálu Twinson, jedinečného produktu společnosti Deceuninck, který kombinuje přednosti obou základních materiálů, tedy PVC a rychle rostoucího dřeva s certifikací PEFC. V materiálu Twinson® se snoubí výhody pokročilé technologie s hřejivým pocitem z přírodních materiálů. Je robustní a elegantní. K jeho dalším nesporným přednostem patří jen minimální nároky na údržbu. V případě ušpinění stačí terasu jen ostříkat vodou. Navíc je materiál Twinson, a tedy i O-Terrace+, bez jakýchkoliv třísek a neštěpí se, je odolný proti vodě a hmyzu, neklouže, ani když je mokrý, nepraská a je stoprocentně recyklovatelný.

Nový vlnitý povrch terasové desky Twinson O-Terrace+ dává terasám elegantní vzhled. Díky systému pero a drážka nepropadnou mezi deskami žádné malé předměty, avšak stále zůstává dostatek prostoru pro odvod vody a ventilaci. O-Terrace+ se vyznačuje vyšší odolností proti nárazu.

Nový zaklapávací systém clip & slide s minimálním použitím šroubů zjednodušuje pokládku a umožňuje snadnou a rychlou vyměnitelnost jednotlivých desek.

Díky podkladové konstrukci z dřeva nebo hliníku umožňuje vyšší pevnost desek zvýšit vzdálenost mezi podpěrnými nosníky ze standardních 50 na 60 cm. Instalace je tak rychlejší, což je výhodné u velkých komerčních ploch. Navíc neexistuje riziko deformace desek díky integrovanému klipu mezi deskami, který absorbuje případné rozpínání.

Úplnost systému, jeho nesčetné možnosti použití, rozměry, barevné spektrum a jeho kombinovatelnost s ostatními produkty z materiálu Twinson dělají z řešení O-Terrace+ ideální volbu jako trvanlivé a stylové venkovní podlahové krytiny.

Twinson O-Terrace+ je nabízen v osmi barevných odstínech – mandlově béžové, olivově zelené, meruňkově hnědé, lískově hnědé, kůrově hnědé, drnově hnědé, lékořicově černé a kamenně šedé. Každý si tedy může vybrat vhodný odstín tak, aby dokonale ladil s okolním prostředím.

Více informací naleznete na www.deceuninck.cz.

Komentáře