Snadná pokládka to je jedna z hlavních výhod podlahy WELL click

Fatra uvádí na trh celovinylovou plovoucí podlahu WELL-click

Partneři sekce:

Firma Fatra, a.s. v současné době nabízí v rámci svého portfolia plovoucích vinylových podlah řady FatraClick a RS-click. Tuto nabídku v blízké době rozšíří nová řada WELL-click, která se od současných poměrně liší.

Současné řady FatraClick a RS-click patří mezi velmi oblíbené volby díky výborným akustickým vlastnostem a dokonalému designu. Díky spodní korkové vrstvě zajišťující tepelnou a zvukovou izolaci a HDF nosiči se zvýšenou odolností proti vlhkosti patří mezi nejvyhledávanější vinylové plovoucí podlahy na trhu.

Detailní řez produktem: 1)PUR ochranná vrstva, 2)Nášlapná vrstva, 3) Dekorační fólie, 4)Elastická podložka, 5) Vodotěsný základní nosič, 6) Zvukotěsné podloží
Detailní řez produktem: 1) PUR ochranná vrstva, 2) Nášlapná vrstva, 3) Dekorační fólie, 4) Elastická podložka, 5) Vodotěsný základní nosič, 6) Zvukotěsné podloží |

Nová řada WELL-click se vyznačuje jinou celovinylovou strukturou, díky níž je ideální volbou do prostor se zvýšenou vlhkostí. Jednotlivé dekory byly vybrány z kolekce RS-click, a proto je možné si plovoucí vinylovou podlahu položit v jednom dekoru zcela všude. Je třeba brát v potaz i rozdílnost v rámci tloušťky.

Kolekce FatraClick a RS-click se vyznačují celkovou tloušťkou 9,5 mm a kolekce WELL-click tloušťkou 5,5 mm. Díky lehkosti dílců, vyšší odolnosti vůči vlhkosti a snadné pokládce je WELL-click ideální volbou. Vyniká také vysokou hodnotou zvukové izolace a díky své struktuře je možné ji pokládat na podlahové topení.

WELL click je vhodné umístit i do koupelny díky jeho skvělé struktuře.
WELL click je vhodné umístit i do koupelny díky jeho skvělé struktuře. |