Partneři sekce:
  • Prefa

Střešní fólie Medifol P – ROOF a Medifol SUPREME přináší vysoký komfort

Střešní fólie Medifol P – ROOF a Medifol SUPREME přináší vysoký komfort

Střešní fólie je nezbytnou součástí vaší střechy, tedy pokud chcete bydlet komfortně a efektivně. Společnost Mediterran CZ představuje špičkové střešní fólie Medifol P – ROOF a Medifol SUPREME, které přináší řadu zajímavých vlastností.

Oba druhy fólie jsou vhodné pro použití zejména u obytných podkroví. Výrazně totiž zlepšují funkční vlastnosti střechy. Představme si je…

P – ROOF jako efektivní ochrana proti vodě i UV záření

Střešní fólie Medifol P – ROOF je určena pro použití u profilovaných střech od sklonu 12° a u plochých tašek od sklonu 20°. Medifol P – ROOF je speciální třívrstvá fólie, která může být položena přímo na tepelnou izolaci nebo na bednění. Její spodní část tvoří netkaná textilie – právě ta zaručuje extrémní odolnost této fólie. Na textilii jsou potom položeny dvě polymerové vrstvy. První vrstva zajišťuje vodotěsnost a utěsňuje otvor u hřebíků. Druhá vrstva má potom ochrannou funkci a zajišťuje odolnost proti UV záření a dlouhodobou trvanlivost fólie.


 

SUPREME má speciální povrch

I fólie s názvem Medifol SUPREME je třívrstvá, a navíc má speciální termoreflexní povrch. Tato fólie se hodí na všechny typy šikmých střech a lze ji položit přímo na tepelnou izolaci nebo bednění. Medifol SUPREME díky použití speciálního povrchu velmi účinně chrání střechu i podstřešní prostory před pronikáním vody a sněhu v případě poškození krytiny, netěsnostmi skládané krytiny, případně před vodou, která kondenzuje na spodní straně krytiny. Medifol SUPREME také účinně odráží sálavé teplo – udržuje tak příjemné klima v podkroví jak v létě, tak i v zimě a současně chrání i před elektrosmogem.


 
Oba typy fólií rozhodně stojí za pozornost. Navíc mají obě tyto fólie samolepicí okraje, což usnadňuje práci s nimi.

Více informací najdete na www.mediterrancz.cz.

–>–>