Praktické řešení vytápění je zpět – RADIK COMBI VK

Od února letošního roku bylo do prodejního sortimentu společnosti KORADO a.s. opět začleněno speciální deskové otopné těleso RADIK COMBI VK.

Nejedná se o klasický teplovodní radiátor, ale umí nabídnout mnohem více. Jde o jedinečné konstrukční řešení, které umožňuje provozovat otopné těleso ve dvou režimech vytápění, a to jak běžně v rámci teplovodní otopné soustavy, tak i kombinovaně.

Tedy v režimu teplá voda – elektřina, a to díky elektrické topné tyči, instalované přímo do tělesa. Elektrická topná tyč není součástí běžné dodávky otopného tělesa. Důvodem je možnost zákaznické volby jejího tepelného výkonu.

RADIK COMBI VK
RADIK COMBI VK | Zdroj: KORADO

V základní výbavě radiátoru je odvzdušňovací a zaslepovací zátka, regulační ventil s možností přednastavení průtoku s plastovou krytkou a potřebný počet navrtávacích konzol. Aktuálně je těleso nabízeno ve výšce 600 mm a v pěti délkách (800, 1000, 1200, 1400, 1600 mm).

RADIK COMBI VK
RADIK COMBI VK | Zdroj: KORADO

Pokud jde o umístění tělesa v místnosti, standardně se doporučuje otopná tělesa umisťovat po celé délce okna, kde je riziko vzniku chladných padavých proudů.

Více www.korado.cz