Pozvěte si domů více denního světla než kdy dříve

Po úspěšném loňském představení nové generace světlíků, které získaly prestižní ocenění Red Dot Design Award, společnost VELUX s potěšením oznamuje rozšíření svého portfolia a představuje tři další maxi velikosti obdélníkových tvarů.

Nová generace světlíků VELUX zahrnuje řadu technických inovací, jejichž výsledkem je moderní minimalistický design, vynikající energetická účinnost, dostatek denního světla i skvělá zvuková izolace, což vytváří dokonalé vnitřní klima a klidné místo k odpočinku.  K pohodě uživatelů přispívá i osvědčená odolnost světlíků proti povětrnostním vlivům či vloupání, bezúdržbový PU rám a zejména poskytovaná 10letá záruka.

Díky dešťovému senzoru si majitelé domů mohou bez obav z nečekaného deště užívat komfortní vnitřní prostředí, protože větrání střechou jim zajistí odvod teplého a vydýchaného vzduchu. Všechny varianty lze vybavit diskrétně umístěnými solárně poháněnými markýzami nebo zatemňujícími roletami i sítěmi proti hmyzu.

Zdroj: VELUX

Nová generace elegantních světlíků VELUX s minimalizovanou pohledovou šířkou rámů, s bezrámovým zasklením a s diskrétním umístěním stínění poskytuje maximum denního světla. Zároveň umožňuje plnou kontrolu nad vnitřním prostředím a zajištění optimálních hodnot v interiéru zásluhou vynikající energetické účinnosti zasklení, zvukové izolace a účinné tepelné ochrany.

Rozšíření portfolia o nové rozměry posiluje pozici značky VELUX  na trhu a umožňuje snadněji se přizpůsobit konkrétním požadavkům projektů.

Zdroj: VELUX

V roce 2022 zahrnoval katalog velikostí nové generace světlíků VELUX deset rozměrů, včetně větších, jako jsou 150×150 cm a 200×100 cm. Nyní se portfolio rozšíří o tři nové maxi velikosti: 150×80 cm, 150×120 cm a 200×60 cm. Tyto rozměry jsou navrženy tak, aby odpovídaly modulovým vzdálenostem  dřevěných stropních konstrukcí , což usnadní proces navrhování a instalace. Architekti a designéři tak mají příležitost uvést do života své kreativní představy a majitelé domů si mohou užívat výhod moderního a elegantního domova zalitého přirozeným světlem.

Zdroj: VELUX

„Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout tyto nové, větší velikosti světlíků VELUX. Náš závazek k inovativnímu designu a vynikajícímu výkonu již byl oceněn cenou Red Dot Design Award a nadále posouváme hranice toho, co je možné,“ říká architekt společnosti VELUX Marek Petrík.

Zdroj: VELUX

Rozšířené portfolio velikostí lépe vyhoví požadavkům projektantů a technický servis a poradenství společnosti VELUX vás podpoří v průběhu celého procesu realizace.

Zdroj: PR článek VELUX