Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Xella, Ytong
  • REHAU

Plot je vaší vizitkou

Plot je vaší vizitkou

Dům postavený, strom zasazen ... co tomu pozemku ještě chybí? Možná kvalitní plot, záruka bezpečnosti a praktický způsob jak dát najevo, že území patří vám. Ale jak si vybrat ten správný? Nejlépe spojením estetického s kvalitním. Do kvalitního oplocení se vyplatí investovat.


Bohaté zkušenosti s vývojem řešení systémů oplocení má Betafence, mezinárodní hráč na trhu se segmentem plotů. Nabízí širokou škálu služeb a zboží pro obytné a zemědělské areály, ploty pro zahradní architekturu i oplocení ve volném terénu, ale taky oplocení pro průmyslové objekty, veřejné zařízení a oblasti veřejné infrastruktury. V případě obytných domů uvádí invenci produkty Bekafor Classic, Bekafor Prestige a Bekazur.

Všechny předpoklady pro klasickou ochranu domů a zahrad poskytuje systém Bekafor Classic. Disponuje panelem vyrobeným z pozinkovaného drátu, který následným poplastováním zaručuje oplocení vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Charakterizuje ho jednoduchý design, díky kterému působí oplocení velmi nevlezle. V nabídce je ve třech barvách – zelené, bílé nebo antracitové. Doplnit ho lze o jednokřídlou nebo dvoukřídlou bránu stejné značky i barvy. Montovat jej lze i na stěny, nebo do betonové podlahy.

Pokud jste přívrženec exkluzivních a ozdobných tvarů, bude vám více vyhovovat systém Bekafor Prestige. Charakterizují ho inovační oblouky, díky čemuž je vynikající alternativou kovaného železa a plotů. Zajišťuje nejen vynikající ochranu domu a zahrady, ale i exkluzivní design s vysokými estetickými vlastnostmi.

Systém je možné instalovat na zeď či betonovou podlahu. Dostupný je v zelené nebo antracitové barvě. Odborníci ho doporučují zvláštní v případě oplocení obytných oblastí.

Pokud máte energické ratolesti, víte velmi dobře, jak obtížné je ohlídat všechny jejich kroky. Obzvlášť pokud máte na dvoře či zahradě bazén. Děti pořád někde běhají, poskakují. Stačí pouze malá nepozornost a již skončí v bazénu. Nechtěným nehodám předejdete, pokud zajistíte plotem i území svého bazénu.

Technologie pokročily a v současnosti se vyrábějí i elegantní ploty, které pozemku dodají šmrnc. Příkladem je systém Bekazur, tiché, multifunkční a elegantní řešení pro oplocení bazénu. Jde o trubkovitý systém oplocení, který je možné instalovat do základové desky nebo do betonu. Nezklame však ani v případě terénu ve svahu. Součástí tohoto oplocení je otevírací branka, kterou chrání zabezpečovací systém. Otevřete ji pouze uskutečněním dvou nezávislých pohybů zároveň, což je pro děti do pěti let problém. K bazénu se tak bez vašeho vědomí nedostanou.

Zdroj: Betafence