Systém dveří do domů a objektů heroal D 72: Volné prostory pro tvůrčí činnost s přidanou hodnotou, pokud jde o funkci

Moderní systémy dveří pro stavbu obytných domů a objektů se vyznačují svým rozmanitým designem, splňují zákonné požadavky na současné stavby a rovněž umožňují realizaci bez použití prah

Se systémem dveří do domů a objektů heroal D 72 dokážete vytvořit impozantní prostor, který zaujme kvalitními povrchy, nejlepšími hodnotami tepelné izolace, bezpečnosti a zvukové izolace a rovněž svou flexibilní konstrukcí.

heroal přitom klade velký důraz na univerzální řešení, která jsou technicky promyšlená a díky jejich rozmanitému designu lze realizovat jedinečné architektonické návrhy. Tak lze do dveřního systému heroal D 72 bezproblémově integrovat drenážní systém heroal DS zajišťující spolehlivou ochranu před přívalem povrchové vody – pro kvalitní řešení s detailně promyšlenou funkcí i vzhledem.

Ověřeným a certifikovaným systémem heroal mohou být realizovány všechny běžné druhy způsobů otevírání vč. ověřených únikových a nouzových cest podle DIN EN 179/1125 – zařízení s automatickými dveřmi, dveří s ochranou proti skřípnutí prstů a i dveří odolných proti vloupání – také s funkcí dveří v případě nouze. | Zdroj: © heroal

Flexibilní konstrukce a kvalitní povrchy

Systém dveří do domů a objektů heroal D 72 je vyroben z odolného recyklovaného hliníku a nabízí maximální funkční všestrannost. Ověřeným a certifikovaným systémem heroal mohou být realizovány všechny běžné druhy způsobů otevírání vč. ověřených únikových a nouzových cest podle DIN EN 179/1125 – zařízení s automatickými dveřmi, dveří s ochranou proti skřípnutí prstů a i dveří odolných proti vloupání – také s funkcí dveří v případě nouze.

Jednotlivé konstrukční prvky jako šikminy, oblouky a další tvary mohou být vyráběny díky jedinečným ohýbacím a ohraňovacím službám heroal – pro působivé vstupní prostory s výškou křídel až 3 metry a maximální šířkou 1,4 metru.

Povrch dveří je také velmi významným designovým prvkem. Architektonické možnosti se realizují prostřednictvím inovativní technologie lakování heroal, které se vyznačují zvlášť kvalitními a odolnými povrchy. Nabízí komplexní designové možnosti díky více než 500 barevných tónů RAL a DB s různým stupněm lesku, s eloxovaným vzhledem a exkluzivním vzhledem s Les Couleurs® Le Corbusier. heroal Surface Design (SD) pro zušlechtění povrchu umožňují vytvoření povrchů se vzhledem dřeva, betonu nebo rzi.

Nulový práh s integrovanou drenáží: V kombinaci s kvalitním drenážním systémem heroal DS je možné s využitím dveřního systému D 72 realizovat bezprahové vstupní prostory veřejných i soukromých prostor. | Zdroj: © heroal

Nulový práh s integrovanou drenáží

Vstupní oblasti bez prahu jsou podstatnou součástí vysoce kvalitních obytných staveb i objektů. Systémy, dveří do domů a objektů heroal D 72 mohou být vytvořeny bezbariérové průchody a nulové bariéry i v přízemí. V kombinaci s patentovaným, bezproblémově integrovaným drenážním systémem heroal DS, který byl oceněn Architects‘ Darling® Jury-Award 2019, jsou možná bezprahová řešení odpovídající zákonným požadavkům podle DIN 18040-1 pro veřejné prostory a DIN 18040-2 pro bezbariérové bydlení.

Tím se spolehlivě zabrání poškození vnitřních prostor vlhkem, přičemž bez problémů a ucpání odvede pod kvalitní kryt z nerezové oceli i příval povrchové vody s průtokem až 0,8 l/s. Kryt z nerez oceli je dostupný v různých designových variantách a vyznačuje se zvýšenou odolností proti korozi a kyselinám.

Díky těsnicí technologii heroal s modulární konstrukcí a rovněž inovativní geometrii izolační lišty, která zajišťuje jen omezený únik tepla z vnitřní na vnější stranu, je měřítkem heroal pro hodnoty tepelné a zvukové izolace. | Zdroj: © heroal

Nejlepší dosažené hodnoty v oblasti tepelné a zvukové izolace

Inovativní dveřní systémy pro budoucnost vyžadují nejvyšší kvalitu při minimálním použití materiálu při výrobě a maximální efektivitu energií a nákladů během celé doby používání. Díky těsnicí technologii heroal s modulární konstrukcí a rovněž inovativní geometrii izolační lišty, která zajišťuje jen omezený únik tepla z vnitřní na vnější stranu, je měřítkem heroal pro hodnoty tepelné a zvukové izolace. Systém dveří do domů a objektů heroal D 72 dosahuje nejlepších hodnot Uf ≥ 0,96 týkajících se tepelné izolace a třídy zvukové izolace 3. Dveřní systém splňuje požadavky kategorie odolnosti RC 3 díky svému vysoce kvalitnímu systému proti vloupání.

Další informace týkající se systému dveří do domů a objektů heroal D 72 najdete na adrese www.heroal.cz

ZDROJ: PR článek společnosti heroal