Partneři sekce:
  • Stavmat
  • REHAU
  • Českomoravský beton

Spolehlivá šeptanda vznikne součtem kvality, kreativity a investic do výzkumu

Spolehlivá šeptanda vznikne součtem kvality, kreativity a investic do výzkumu

Spokojený zákazník je ten, který dostane zboží a služby perfektní kvality. Společnost OKNOPLAST, patřící mezi deset největších výrobců oken a dveří v Evropě, už díky své sedmnáctileté zkušenosti ví, jak spotřebitele přivést ke spokojenosti.

Vede k ní dlouhá cesta, která musí mít pevný základ zaručující zmíněnou kvalitu, respektive spokojenost. Oním základem je důraz na kontinuální výzkum a vývoj pomocí nejmodernějších metod, kterých se OKNOPLAST rozhodně nezdráhá využívat. Na konci takto vydlážděné cesty stojí usměvavý zákazník, který si s produkty od mezinárodního experta na okna a dveře doslova vylepšil život.

Co vlastně stojí za vznikem výsledné jednotky, tedy jednoho z mnoha produktů, které OKNOPLAST nabízí svým zákazníkům? Je to na prvním místě silný pracovní tým kvalifikovaných zaměstnanců. V mezinárodní firmě je zaměstnáno více než 720 osob, které prezentují vysokou úroveň profesionality a odbornosti. Dalším důležitým bodem je zázemí těchto pracovníků. Sídlo společnosti OKNOPLAST se skládá z výrobních hal s plochou 29 tisíc metrů čtverečních, moderně vybavených kancelářských budov a početných skladovacích ploch. Poslední, ale významnou součástí je automatizovaný strojový park.

Externí skladové plochyModerní, plně automatizované výrobní linky

Bezchybné fungování pokrokového strojového parku se opírá o nejmodernější výrobní zařízení předních světových výrobců strojů na zpracování plastu. OKNOPLAST spolupracuje s renomovanými evropskými dodavateli komponentů. Za zmínku stojí například výrobce kování – firma MACO nebo VEKA A. G.; OKNOPLAST je největším prodejcem jejich profilů na světě. Právě špičková výbava umožňuje splnit každému zákazníkovi všechna jeho leckdy speciální přání.

okna,dvere,oknoplastVěnovat se individuálně každému zákazníkovi může firma OKNOPLAST hlavně díky výzkumnému oddělení R & D (Research and Development), které využívá vlastní výzkumnou komoru, jedinou svého druhu ve střední Evropě. Společnost tak reaguje na měnící se požadavky celého trhu i jednotlivých spotřebitelů.

OKNOPLAST se nebojí být evropským inovátorem, který přichází na trh s novým a jedinečným řešením využitých technologií a neustále pracuje na zdokonalování svých výrobků. Nebojí se tak zájemcům nabídnout novinky propracované do detailu. Vývoj inovativních technologických řešení totiž koresponduje i s neustále se zvyšujícími bezpečnostními požadavky. Zákazníci se tak vždy mohou spolehnout, že společně s prvotřídním designem, materiálem a instalací získají pocit bezpečí a jistoty.

Výrobní postupy ve společnosti OKNOPLAST jsou řízeny online a probíhají v naprostém souladu s platnými normami Evropské unie, například normou EN 14351: 2006. Kvalita služeb OKNOPLAST je rovněž stvrzena mnohačetnými oceněními a certifikáty. Jmenovat můžeme například významný certifikát ISO 9001: 2008 na projektování a výrobu oken a dveří, který byl udělen jednou z nejpřísnějších institucí tohoto typu v Evropě – Britskou institucí pro standardizaci (BSI). OKNOPLAST se také pyšní certifikátem Q-Zert, který firmě udělil německý institut Rosenheim.

Nejdůležitějším potvrzením kvalit společnosti OKNOPLAST, a především jejích produktů a služeb jsou čísla vypovídající o odbytu. Každoročně dosahuje prodej firmy téměř milionu okenních jednotek. Nejspolehlivějším ukazatelem úspěchu je ale takzvaná šeptanda. Více než sedmdesát procent nových zákazníků totiž přichází na doporučení svých spokojených známých nebo příbuzných.

okna,dvere,oknoplastokna,dvere,oknoplast
Okna a terasové dveřeOknoplast Platinium Evolution

Více o nadčasových oknech, dveřích, roletách, hliníkových produktech a řešeních pro zimní zahrady najdete na www.oknoplast.cz.

–>–>