Rozhledy velkých formátů s posuvným systémem Schüco ASS 77 PD
Galerie(7)

Rozhledy velkých formátů s posuvným systémem Schüco ASS 77 PD

Partneři sekce:


Prosvětlený a vzdušný interiér s exteriérem jako na dlani. Nejen tento benefit nabízejí projekty s velkoformátovými okny a prosklenými posuvnými systémy.

Z řady systémových variant hliníkových posuvných a shrnovacích profilů německé značky Schüco se zaměřme na velkoformátové posuvy řady ASS 77 PD. Jedná se o profil s maximální transparentností, nositele ocenění iF product design award 2012 GOLD a reddot design award – best of the best 2012. Posuvný systém přesvědčuje úzkými pohledovými šířkami pouhých 30 mm ve středovém řezu i bezbariérovým osazovacím rámem. Inovaci přináší také provedení kolejnic, vodící lišty umožňují pohyb křídla o hmotnosti až 500 kg. S posuvným křídlem je možné pohodlně manipulovat automatizovaně nebo i manuálně (až do 250 kg).

UNIKÁTNÍ 90° ROHOVÉ ŘEŠENÍ V DOKONALE ČISTÝCH LINIÍCH
Parametrický design posuvného systému se vyznačuje minimální pohledovou šířkou, maximální transparentností a rámy skrytými ve stavební konstrukci. Kromě osazovacího rámu se dvěma kolejnicemi lze instalovat rám se třemi vodícími lištami nebo realizovat unikátní 90° rohové provedení.

DŮMYSLNÁ BEZPEČNOST
Z hlediska bezpečnosti a odolnosti proti vloupání je posuvný systém Schüco ASS 77 PD k dispozici až do třídy 2 (BT2), s garancí odolnost vůči vloupání pomocí nářadí. V nabídce je možnost výběru některého ze systémů kontroly vstupu. Atraktivní je inteligentní senzorika, díky které je jakákoli překážka v prostoru posuvného systému okamžitě rozpoznána a pohyb profilu včas zastaven.

KOMFORTNÍ OVLÁDÁNÍ
Přechody mezi interiérem a exteriérem jsou díky integrovanému osazovacímu rámu včetně systému pohonu a uzamykání zcela plynulé a bezbariérové. Maximálně komfortní ovládání s integrovaným automatickým pohonem a zamykací technikou zaručuje rychlé a tiché otvírání a zavírání pomocí stisknutí tlačítka. Kromě snímače otisků prstů lze profil ovládat skrze radiový signál či chytrý telefon.

Kolejnice jsou vyjmutelné a umožňují jednoduchou pravidelnou údržbu. Stejně jako spodní osazovací rám a pojezdové kladky lze kolejnice udržovat v čistotě bez nutnosti demontáže posuvného křídla.

S I BEZ IZOLACE
Posuvný systém Schüco ASS 77 PD je v nabídce ve třech izolačních variantách, od neizolované varianty až po hodnoty splňující kritéria pasivních domů. Vysoký stupeň variability tak otevírá možnosti skrze všechny klimatické zóny.

Pro další informace navštivte www.schueco.cz nebo www.schueco.com/web/ass_77_pd_cz/start