Partneři sekce:
  • Stavmat
  • REHAU
  • Českomoravský beton

EVROPSKÝ TYGR NA TRHU S VÝPLNĚMI OTVORŮ

EVROPSKÝ TYGR NA TRHU S VÝPLNĚMI OTVORŮ

Producent, inovátor a dodavatel produktů z oblasti výplní otvorů s celoevropskou působností, společnost OKNOPLAST, stimuluje vývoj trhu a motivuje ostatní výrobce a dodavatele. Společnost vznikla v roce 1994 a ročně vyprodukuje přes milion oken. Vedle kvality má podnik v zorném poli také design.

OKNOPLAST patří mezi deset největších výrobců oken a dveří v Evropě. Prodej uskutečňuje prostřednictvím sítě s více než 1 150 autorizovanými obchodními partnery v České republice a na Slovensku, v Německu, Rakousku, Francii, Rakousku, Polsku a Maďarsku. Profesionální poradenské a montážní služby vyškolených lokálních prodejců a montážních firem jsou zárukou pro koncového uživatele, že zvolí správný typ okna, dveří nebo zimní zahrady a bude s ním po dlouhá léta spokojen. Po 17 letech existence v branži otvorových systémů využilo služeb Oknoplastu 860 tisíc spokojených klientů. Kvalitu služeb potvrzují i statistiky – až 70 % zákazníků se na OKNOPLAST obrací na základě doporučení.

Na český trh dodává OKNOPLAST plastová a hliníková okna a dveře, atypické hliníkové konstrukce a fasádní systémy, řešení pro zimní zahrady a širokou škálu doplňků od roku 2004. Společnost se v poslední dekádě prosazuje jako inovátor a dodavatel produktů, které lze směle označit za designové. Vlastní R & D (Research and Develepment) oddělení zúročuje 17leté zkušenosti z celoevropského trhu a pravidelně představuje inovativní produkty.

„Úspěch naší firmy spočívá v tom, že nejvyšší důraz klademe vždy na spokojenost zákazníků. Víme, že spokojenost zákazníků je jednou z nejdůležitějších oblastí ve vedení obchodní činnosti. Nejvyšší možná kvalita produktů spolu s prodejním servisem, jednoznačnost a poctivost ve vztahu k zákazníkovi – to jsou činitele, které udržují trvalý růst firmy,“ říká Adam Placek, zakladatel firmy Oknoplast.

Jednou z priorit, na kterých si zakládá vedení firmy, je nejvyšší kvalita výroby. Podnik se skládá z komplexu výrobních hal s celkovou plochou 29 tisíc m2. Strojový park funguje na základě nejmodernějších zařízení předních světových výrobců strojů na zpracování plastu a řízení celého výrobního procesu probíhá on-line. Nejen nejmodernější stroje jsou zárukou dobrého výrobce, ale také silný pracovní tým čítající 720 odborných pracovníků. V rámci vývoje a výroby OKNOPLAST spolupracuje s evropskými dodavateli komponent nejvyšších kvalit, kteří neustále zavádějí technologické novinky a moderní funkční řešení, která jsou pak společným úsilím uvedena v život.

Nejvýraznějšími partnery jsou německý výrobce okenních profilů VEKA, jehož největším odběratelem ve světovém měřítku je právě OKNOPLAST, a rakouský producent kvalitního kování firma MACO. Výrobní proces a všechny jeho součásti jsou v souladu s normami platnými v Evropské unii a kvalita výrobků OKNOPLAST byla potvrzena četnými certifikáty a oceněními. Mezi nejvýznamnější patří certifikát ISO 9001:2008 na projektování a výrobu oken a dveří, který byl udělen jednou z nejpřísnějších institucí tohoto typu v Evropě, anglickou institucí BSI, a certifikát Q-Zert od německého institutu Ift Rosenhaim potvrzující, že postupy výroby a kontroly kvality jsou v souladu s normami umožňujícími označení výrobků symbolem CE.
 

Více o nadčasových oknech, dveřích, roletách, hliníkových produktech a řešeních pro zimní zahrady na
www.oknoplast.cz .

–>–>